Ухвала від 18.12.2020 по справі 359/9805/20

Провадження №2/359/3236/2020

Справа №359/9805/20

УХВАЛА

(про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі)

18 грудня 2020 року суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області Журавський В.В., ознайомившись з матеріалами позовної заяви товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Приватні Інвестиції» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: служба у справах дітей та сім'ї Бориспільської міської ради, про виселення, -

ВСТАНОВИВ:

В грудні 2020 року ТОВ «ФК «Приватні Інвестиції» звернулось до суду з вказаним позовом, яким просить виселити ОСОБА_1 , ОСОБА_2 та ОСОБА_3 з квартири АДРЕСА_1 .

Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.175-177 ЦПК України.

Встановлено, що цивільна справа підсудна Бориспільському міськрайонному суду. Підстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження, відсутні.

З огляду на це, провадження у цивільній справі належить відкрити.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.187 ЦПК України в ухвалі про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження зазначається за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатися справа.

За змістом ч.6 ст.19 та ч.1 ст.274 ЦПК України в порядку спрощеного позовного провадження розглядаються малозначні справи, а також справи незначної складності для яких пріоритетним є швидке вирішення справи.

Позивачем пред'явлено вимогу, яка належить до справ незначної складності, а також заявлено клопотання про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження.

У зв'язку з цим, розгляд даної справи слід здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ч.6 ст.19, ст.175-177, ч.2 ст.187, ст.191, ч.1 та ч.3 ст.274, ч.5 ст.279 ЦПК України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Приватні Інвестиції» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: служба у справах дітей та сім'ї Бориспільської міської ради, про виселення.

Розгляд цивільної справи здійснювати в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити розгляд справи по суті на 10 годину 30 хвилин 01 березня 2021 року в приміщенні Бориспільського міськрайонного суду Київської області, за адресою: м. Бориспіль, вул. Героїв Небесної Сотні, 10, каб. №6.

Учасникам справи направити копії ухвали про відкриття провадження у справі.

Одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі відповідачу направити копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Встановити відповідачам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву та всіх письмових доказів, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідачі мають право в цей же строк надіслати позивачу, за наявності - іншим відповідачам, копії відзиву та доданих до нього документів.

Роз'яснити відповідачам, що в разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Надати відповідачам п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз'яснити відповідачам право на подання заяви із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження у п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали.

Третя особа має право надати пояснення щодо позову або відзиву щодо предмета спору протягом 15 календарних днів з дня отримання даної ухвали, з підтвердженням направлення їх копій з додатками учасникам справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://bpm.ko.court.gov.ua/sud1005.

Ухвала суду є остаточною і оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Суддя підпис

З оригіналом згідно:

Суддя Бориспільського міськрайонного суду В.В. Журавський

Попередній документ
93668676
Наступний документ
93668678
Інформація про рішення:
№ рішення: 93668677
№ справи: 359/9805/20
Дата рішення: 18.12.2020
Дата публікації: 23.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Бориспільський міськрайонний суд Київської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них; про виселення (вселення)
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (09.12.2020)
Дата надходження: 09.12.2020
Предмет позову: про ваиселення всіх мешканців
Розклад засідань:
01.03.2021 10:30 Бориспільський міськрайонний суд Київської області