Постанова від 17.12.2020 по справі 420/7875/20

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 грудня 2020 р.м.ОдесаСправа № 420/7875/20

Головуючий в 1 інстанції: Бутенко А.В. Дата і місце ухвалення:27.10.2020р., м. Одеса

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду

у складі:

головуючого - Ступакової І.Г.

суддів - Бітова А.І.

- Лук'янчук О.В.

розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 звернувся до Одеського окружного адміністративного суду з позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, в якому просив суд:

- визнати незаконними та скасувати два рішення-відмови відповідача - Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про відмову позивачу ОСОБА_1 у перерахунку його пенсії за вислугу років: за № 5525-5361/1-02/8-1500/20 від 01.07.2020 року та за № 6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року;

- зобов'язати відповідача - Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок, нарахування та виплату пенсії позивачу ОСОБА_1 у розмірі 90 відсотків заробітку від суми 42826,00 грн., зазначеної в довідці прокуратури Одеській області №186 від 02.06.2020 року, без обмеження граничного розміру пенсії та без утримання податків і зборів;

- зобов'язати відповідача нараховувати до пенсії позивача доплату «Дітям війни» і індексацію;

- зобов'язати відповідача виплатити (погасити) позивачу ОСОБА_1 всю заборгованість по пенсії з 30.08.2017 року на підставі ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» і ст. 46 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Позов обґрунтовано тим, що позивачу підставі ст. 50-1 Закону України «Про прокуратуру» № І789-ХІІ-1991 року довічно призначена у розмірі 90 відсотків від суми заробітку. На підставі постанови Кабінету Міністрів України № 657 від 30.08.2017 року, прокуратура Одеської області видала позивачу довідку про заробіток №186 від 02.06.2020 року для перерахунку пенсії, в якій розмір окладу склав 42826,00 грн. Позивач зазначає, що він неодноразово звертався до відповідача із відповідними заявами щодо здійснення перерахунку його пенсії на підставі отриманої довідки прокуратури Одеської області, проте, відповідач відмовив у здійснені такого перерахунку, про що надіслав позивачу лист №5525-5361/1-02/8-1500/20 від 01.07.2020 року та №6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року. Позивач вважає дії рішення відповідача щодо відмови у перерахунку його пенсії протиправними.

Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково.

Визнано протиправним та скасовано рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, оформлені листами №5525-5361/С-02/8-1500/20 від 01.07.2020 року та №6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року, якими ОСОБА_1 відмовлено у здійсненні перерахунку пенсії на підставі довідки про розмір заробітної плати від 02.06.2020 року №186, виданої прокуратурою Одеської області.

Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити з 13.12.2019 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії.

В іншій частині позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з вказаним рішенням суду першої інстанції Головне Управління Пенсійного фонду України в Одеській області подало апеляційну скаргу у якій посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права просить рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року скасувати та прийняти по справі нову постанову, якою в задоволені позовних вимог ОСОБА_1 відмовити в повному обсязі.

В обґрунтування апеляційної скарги апелянт зазначає, що позивач не має права на перерахунок пенсії за вислугу років відповідно до Закону України "Про прокуратуру", згідно з копією довідки про заробітну плату від 02.06.2020 року №186, оскільки перерахунок пенсії проводиться у разі зміни розмірів посадових окладів для працівників прокуратури після 13.12.2019 року, які є підставою для перерахунку пенсії за вислугу років, що не було враховано судом першої інстанції.

Апелянт у свої скарзі наголошує, що право на перерахунок пенсії виникає для осіб за зверненням, що надходять починаючи з 13.12.2019 року, для яких момент виникнення права на перерахунок пенсії настав не раніше 13.12.2019 року, відтак, відповідно до п.7 Постанови КМУ "Про умови оплати праці" №1155, яка набрала чинності з 01.01.2020 року, у суду першої інстанції були відсутні законні підстави для скасування рішення та зобов'язання Головного управління здійснити з 13.12.2019 перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії.

Крім того, апелянт звертає увагу, що судом першої інстанції було проігноровано положення ч.20 ст.86 Закону №1697-VII відповідно до якої перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.

Справа розглянута апеляційним судом в порядку письмового провадження відповідно до ст. 311 КАС України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши суддю-доповідача, перевіривши законність і обґрунтованість судового рішення в межах позовних вимог і доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає частковому задоволенню, з наступних підстав.

Судом першої інстанції встановлено та з матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 , є пенсіонером та з 09.11.1998 року отримує пенсію за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру».

З 01.06.2020 року пенсія позивача становить 90 відсотків від заробітної плати у розмірі 8492,46 грн. (страховий стаж 49 років 2 місяці) без обмеження її граничного розміру та з урахуванням підвищення дітям війни, фіксованої індексації та компенсації виплати 80-річним з 01.04.2020 року.

Прокуратурою Одеської області 02.06.2020 року видано ОСОБА_1 довідку №186 про розмір заробітної плати (грошового забезпечення), що враховується для перерахунку пенсії, в якій визначено суму заробітної плати (грошового забезпечення) на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо оплати праці працівників прокуратури» у загальному розмірі 42826,00 грн.

Матеріалами справи підтверджено та визнається сторонами у заявах по суті, що позивач двічі звертався до відповідача із відповідними заявами щодо перерахунку його пенсії на підставі довідки про розмір заробітної плати від 02.06.2020 року №186, виданої прокуратурою Одеської області, проте, відповідач листами №5525-5361/С-02/8-1500/20 від 01.07.2020 року та №6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року відмовив позивачу у проведення перерахунку пенсії.

У вказаних листах відповідач зазначив позивачу про те, що позивач не має права на перерахунок пенсії, призначеної за вислугу років відповідно до Закону України «Про прокуратуру» згідно з копією довідки про розмір заробітної плати від 02.06.2020 № 186 відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 №7-р(ІІ)/2019, та постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №657 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо» оплати праці працівників прокуратури», оскільки перерахунок пенсії проводиться у разі зміни розмірів посадових окладів для працівників прокуратури після 13 грудня 2019 року, які є підставою для перерахунків пенсії за вислугу років.

Вважаючи рішення відповідача, оформлені листами №5525-5361/С-02/8-1500/20 від 071.07.2020 року та №6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року, протиправними та такими, що підлягають скасуванню, позивач звернувся з даним адміністративним позовом до суду.

Суд першої інстанції, частково задовольняючи позовні вимоги, виходив з того, що у зв'язку з прийняттям Конституційним Судом України Рішення від 13.12.2019 року у справі № 7-р(ІІ) 2019, ОСОБА_1 набув право на перерахунок пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок, а тому рішення Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області, оформлені листами №5525-5361/С-02/8-1500/20 від 01.07.2020 року та №6001-5864/С-02/8-1500/20 від 17.07.2020 року про відмову у перерахунку пенсії є протиправними та підлягають скасуванню, а вимоги про зобов'язаний здійснити з 13.12.2019 перерахунок та виплату позивачу пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії - підлягають задоволенню.

Разом з тим, питання щодо відсоткового розміру від заробітної плати для перерахунку пенсії і питання обмеження пенсії максимальним розміром є похідними і повинні вирішуватись після вирішення питання про наявність відповідного права на перерахунок.

Також, суд першої інстанції визнав такими, що заявлені на майбутнє вимоги про зобов'язання відповідача нараховувати до пенсії позивача доплату «Дітям війни» і індексацію та виплатити (погасити) позивачу ОСОБА_1 всю заборгованість по пенсії з 30.08.2017 року на підставі ст. 87 Закону України «Про пенсійне забезпечення» і ст. 46 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», оскільки відповідач у відповідь на заяву позивача відмовив йому у перерахунку пенсії з мотивів відсутності нормативно-правових актів про підвищення заробітної плати працівникам органів прокуратури, а також, не приймав рішення щодо перерахунку призначеної позивачу пенсії за вислугу років на виконання цього рішення суду.

Щодо вимог позивача про здійснення виплати одноразово, без застосування постанови Кабінету Міністрів України №649 від 22.08.2018 року «Питання погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду», якою затверджено «Порядок погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішенням суду суд першої інстанції зазначив, що механізм погашення заборгованості, що утворилася внаслідок нарахування (перерахунку) пенсійних виплат на виконання судових рішень, за рахунок коштів, передбачених у державному бюджеті Пенсійному фонду України на цю мету, визначається Порядком погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду, який затверджено Постановою КМ України від 22.08.2018 року № 649та відноситься до дискреційних повноважень відповідача

Колегія суддів суду апеляційної інстанції частково не погоджується з висновкам суду першої інстанції, а саме, з визначенням судом дати з якої відповідача зобов'язано здійснити перерахунок та виплату пенсії за вислугу років ОСОБА_1 , виходячи з наступного.

Пенсійне забезпечення прокурорів і слідчих визначалося статтею 50-1 Закону України «Про прокуратуру» від 05.11.1991р. № 1789-ХІІ (далі - Закон №1789-ХІІ).

Згідно із ч.1, 2 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ прокурори і слідчі зі стажем роботи не менше 20 років, у тому числі зі стажем роботи на посадах прокурорів і слідчих прокуратури не менше 10 років, мають право на пенсійне забезпечення за вислугу років незалежно від віку. Пенсія призначається в розмірі 80 відсотків від суми їхньої місячної (чинної) заробітної плати, до котрої включаються всі види оплати праці, на які нараховуються страхові внески, одержуваної перед місяцем звернення за призначенням пенсії. За кожен повний рік роботи понад 10 років на цих посадах пенсія збільшується на 2 відсотки, але не більше 90 відсотків від суми місячного (чинного) заробітку.

Розмір виплат (крім посадових окладів, надбавок за класні чини, вислугу років), що включаються в заробіток для обчислення пенсії, визначається за вибором того, хто звернувся за пенсією, за останні 24 календарні місяці роботи, яка дає право на даний вид пенсії, підряд перед зверненням за пенсією або за будь-які 60 календарних місяців такої роботи підряд перед зверненням за пенсією незалежно від наявності перерв протягом цього періоду на даній роботі.

Частиною 12 статті 50-1 Закону №1789-ХІІ визначено, що обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Згідно з ч.17 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Тобто, станом на час призначення позивачу пенсії порядок та підстави для перерахунку пенсії прокурорів були визначені у ч.12 та 17 ст.50-1 Закону №1789-ХІІ та відповідно застосовувались до позивача у діючій редакції.

Пізніше Законом України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи» № 3668-VІ від 08 липня 2011 року до статті 50-1 Закону №1789-ХІІ було внесено нову норму, згідно з якою максимальний розмір пенсії (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, пенсії за особливі заслуги перед Україною, індексації та інших доплат до пенсії, встановлених законодавством, крім доплати до надбавок окремим категоріям осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною) не може перевищувати десяти прожиткових мінімумів, установлених для осіб, які втратили працездатність. Цим же Законом зменшено максимальний розмір при призначенні пенсії до 80 відсотків місячного заробітку.

Разом з тим, положення статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ щодо підстав та порядку перерахунку пенсій прокурорам змін у зв'язку з прийняттям Закону № 3668-VІ від 08 липня 2011 року не зазнали. Відбулась лише зміна порядкового номеру частин статті, що регламентували вказаний порядок та підстави.

Так, згідно з частинами 13 та 18 статті 50-1 Закону №1789-ХІІ (в редакції Закону № 3668-VІ від 08 липня 2011 року) обчислення (перерахунок) пенсій провадиться за документами пенсійної справи та документами, додатково поданими пенсіонерами, виходячи з розміру місячного заробітку за відповідною посадою, з якої особа вийшла на пенсію, станом на час звернення за призначенням або перерахунком.

Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати відповідних категорій прокурорсько-слідчих працівників. Перерахунок призначених пенсій провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсій. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий період може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців. Перерахунок пенсій провадиться з урахуванням фактично отримуваних працівником виплат і умов оплати праці, що існували на день його звільнення з роботи.

Надалі Законом України «Про внесення змін та визначення такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року № 76-VІІІ (далі - Закон №76-VІІІ) до статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ внесено зміни, зокрема, частину 18 статті 50-1 Закону № 1789-ХІІ викладено у наступній редакції: «Умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України».

14 жовтня 2014 року прийнято новий Закон України «Про прокуратуру» №1697-VІІ (далі - Закон №1697-VІІ), який набрав чинності з 15.07.2015р.

Відповідно до ч.20 ст.86 Закону №1697-VІІ, умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України.

Згідно з пунктом 3 розділу ХІІ Прикінцевих положень Закону №1697-VІІ попередній Закон України «Про прокуратуру» із змінами частково втратив чинність, окрім, зокрема, частин третьої, четвертої, шостої та одинадцятої статті 50-1 Закону.

13 грудня 2019 року Конституційний Суд України прийняв рішення у справі № 7-р(ІІ)2019 за конституційними скаргами ОСОБА_2 та ОСОБА_3 щодо відповідності Конституції України (конституційності) положення частини двадцятої статті 86 Закону України Про прокуратуру від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 2-3, ст. 12) зі змінами.

У вказаному Рішенні Конституційний Суд України зазначив, що працівник прокуратури, який досяг передбаченого законом віку для припинення повноважень після здійснення професійної діяльності протягом визначеного строку, набуває право на отримання пенсії. Пенсійне забезпечення таких працівників здійснюється відповідно до статті 86 Закону.

Частина двадцята статті 86 Закону в первинній редакції передбачала низку підстав для перерахунку призначених пенсій. Проте згідно з чинною редакцією оспорюваного положення Закону умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури вже не врегульовуються Законом, а повноваження щодо їх визначення делеговано Кабінету Міністрів України. З огляду на це Конституційний Суд України, перевіряючи на відповідність Конституції України положення частини двадцятої статті 86 Закону, виходив із такого.

У Рекомендації Комітету Міністрів Ради Європи державам-членам щодо ролі прокуратури в системі кримінального правосуддя, ухваленій на її 724-му засіданні 6 жовтня 2000 року, № Rec (2000)19 зазначено, що у країнах, у яких прокуратура є незалежною від уряду, держава має вжити ефективних заходів для того, щоб гарантувати закріплення в законі суті й обсягу незалежності прокуратури (пункт 14).

Конституційний Суд України у Рішенні від 3 жовтня 2001 року № 12-рп/2001 зазначив, що стале забезпечення фінансування судів з метою створення належних умов для їх функціонування та діяльності суддів, а також, зокрема, органів прокуратури, робота яких тісно пов'язана з діяльністю судів, є однією з конституційних гарантій реалізації прав і свобод громадян, їх судового захисту (абзац п'ятий пункту 4 мотивувальної частини).

Вказаним Рішенням Конституційний Суд України визнав таким, що не відповідає Конституції України (є неконституційним), положення частини двадцятої статті 86 Закону України Про прокуратуру від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами, яким передбачено, що умови та порядок перерахунку призначених пенсій працівникам прокуратури визначаються Кабінетом Міністрів України. Положення частини двадцятої статті 86 Закону України Про прокуратуру від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами, визнане неконституційним, втрачає чинність з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення.

Конституційний Суд України також установив наступний порядок виконання свого Рішення:

- частина двадцята статті 86 Закону України Про прокуратуру від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII зі змінами не підлягає застосуванню з дня ухвалення Конституційним Судом України цього Рішення;

- частина двадцята статті 86 Закону України Про прокуратуру від 14 жовтня 2014 року № 1697-VII підлягає застосуванню в первинній редакції: 20. Призначені працівникам прокуратури пенсії перераховуються у зв'язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури на момент виникнення права на перерахунок. Перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії.

Отже, з огляду на рішення Конституційного Суду України по справі № 7-р(II)/2019 від 13.12.2019 року позивач має право на перерахунок пенсії з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, тобто з 01.01.2020 року.

Відтак, колегія суддів враховує доводи апеляційної скарги, щодо неврахування судом першої положень ч.20 ст.86 Закону №1697-VII відповідно до якої перерахунок призначених пенсій проводиться з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії та приходить до висновку, що з прийняттям Рішення Конституційного Суду України від 13.12.2019 року у справі № 7-р(ІІ)2019 позивач отримав право на перерахунок пенсії у зв'язку з підвищенням заробітної плати прокурорським працівникам на рівні умов та складових заробітної плати відповідних категорій працівників, які проходять службу в органах і установах прокуратури згідно довідки прокуратури Одеської області №476 від 04.03.2020 року, починаючи з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії, тобто з 01.01.2020 року.

При цьому, апеляційний суд відхиляє доводи скаржника про відсутність у позивача права на перерахунок пенсії за вислугу років відповідно до Закону України "Про прокуратуру" з посиланням на п.7 Постанов и КМУ "Про умови оплати праці" №1155, від 11 грудня 2019 р. зазначаючи наступне.

Постановою Кабінету Міністрів України «Про умови оплати праці прокурорів» №1155 від 11.12.2019р., яка набрала чинності з 01.01.2020р. (далі - Постанова №1155), затверджено схеми посадових окладів прокурорів Офісу Генерального прокурора, обласних, окружних прокуратур та прирівняних до них прокуратур згідно з додатками 1-3.

Відповідно до п.7 Постанови №1155 установлено, що зміна розмірів посадових окладів для працівників прокуратури, передбачених цією постановою, не є підставою для перерахунку пенсій, що призначені згідно із Законом України "Про прокуратуру".

Водночас, пунктом 6 Постанови №1155 установлено, що для прокурорів, умови оплати праці яких затверджені цією постановою, не застосовуються умови оплати праці працівників органів прокуратури, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012р. №505 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників органів прокуратури".

Таким чином, враховуючи, що позивачу видано довідку у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №657, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012р. №505, постанова №1155 не застосовується до спірних правовідносин.

Інші доводи апеляційної скарги висновків суду першої інстанції не спростовують, а відтак, рішення суду першої інстанції підлягає зміні в частині зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити з 13.12.2019 року перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії.

Оскільки судом першої інстанції правильно встановлено обставини справи, однак допущено порушення норм матеріального права, тому, відповідно до ст.317 КАС України, за наслідками розгляду апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції суд апеляційної інстанції вважає за необхідне змінити абзац 3 резолютивної частини рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року, виклавши його в наступній редакції: «Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити з 01.01.2020 року перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії». В іншій частині рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року - залишити без змін.

Враховуючи, що дана справа, у відповідності до п.6 ч.6 ст.12 КАС України, належить до категорії незначної складності та розглянута судом першої інстанції у порядку спрощеного провадження, постанова суду апеляційної інстанції, відповідно до ч.5 ст.328 КАС України, в касаційному порядку оскарженню не підлягає.

Керуючись ст.ст. 308, 311, п.2 ч.1 ст.315, ст.ст. 317, 321, 322, 325, 328 КАС України, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області задовольнити частково.

Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року змінити, виклавши абзац 3 його резолютивної частини в наступній редакції:

«Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити з 01.01.2020 року перерахунок та виплату ОСОБА_1 пенсії за вислугу років відповідно до статті 86 Закону України «Про прокуратуру» №1697-VII на підставі довідки прокуратури Одеської області від 02.06.2020 року №186 з виплатою різниці між фактично отриманою та перерахованою сумою пенсії».

В іншій частині рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року - залишити без змін.

Постанова апеляційного суду набирає законної сили з дати її прийняття, оскарженню в касаційному порядку не підлягає, крім випадків, передбачених ст. 328 КАС України.

Повний текст судового рішення виготовлений 17 грудня 2020 року.

Головуючий: І.Г. Ступакова

Судді: А.І. Бітов

О.В. Лук'янчук