Справа № 367/7927/20
Провадження №3/367/2901/2020
Іменем України
14 грудня 2020 року суддя Ірпінського міського суду Київської області Линник В.Я., розглянувши адміністративну справу, яка надійшла з Ірпінського ВП ГУ НП України в Київській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , не працюючого,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ДПР18 № 176274 ОСОБА_1 обвинувачується в тому, що 26.11.2020 р. о 17-30 год в м. Буча по вул.Б.Хмельницького, керуючи автомобілем «Chevrolet Niva» д.н.з. НОМЕР_1 , здійснив зіткнення з пішоходом не дотримавшись бокового інтервалу. Своїми діями ОСОБА_1 порушив п. 13.1 Правил дорожнього руху України.
ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, подав до суду заяву про слухання справи у його відсутність.
Дослідивши докази по справі,суд вважає, що провадження по даній справі необхідно закрити, виходячи з наступного.
Відповідно до ст. 124 КУпАП до адміністративної відповідальності притягуються учасники дорожнього руху, які порушили правила дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна.
Однак, в діях ОСОБА_1 не вбачається події адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, оскільки відсутні докази порушення ним саме п. 13.1 Правил дорожнього руху, а також пошкодження транспортного засобу чи іншого майна внаслідок такого порушення.
Відповідно до ч.1 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.
Оскільки відсутні докази порушення ОСОБА_1 Правил дорожнього руху та пошкодження транспортного засобу чи іншого майна, відсутня подія адміністративних правопорушень, передбачених ст. 124 КУпАП, а тому провадження по даній справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 124, 247, 284 КУпАП, -
Визнати невинним ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Закрити провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Ірпінський міський суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя: В.Я. Линник