Дата документу 14.12.2020 Справа № 320/2618/19
Єдиний унікальний № 320/2618/19
Провадження № 22-ц/807/3915/20
Провадження № 22-ц/807/3915/20-2
14 грудня 2020 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
Головуючого: Маловічко С.В.
суддів: Гончар М.С.
Подліянової Г.С.
розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах яких діє адвокат Кресюн Василь Андрійович на рішення Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 07 вересня 2020 року у справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Світанок» та ОСОБА_3 про стягнення коштів, неустойки та упущеної вигоди у зв'язку з неналежним виконанням зобов'язання,-
Рішенням Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 07 вересня 2020 року в задоволенні позову відмовлено.
Не погоджуючись із зазначеним рішенням суду, ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах яких діє адвокат Кресюн В.А. подали апеляційну скаргу.
В апеляційній скарзі одночасно містяться доводи щодо незаконності ухвали Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 27 вересня 2019 року в частині відмови у витребуванні доказів.
Враховуючи те, що ухвала про відмову у витребуванні доказів не оскаржується окремо від рішення суду, тому викладені доводи щодо оскарження ухвали приймаються як заперечення на ухвалу та включаються до апеляційної скарги на рішення Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 07 вересня 2020 року.
Заслухавши доповідь судді-доповідача Маловічко С.В., розглянувши апеляційну скаргу та беручи до уваги, що по справі проведені необхідні підготовчі дії, передбачені ст.365 ЦПК України, колегія вважає необхідним призначити справу до розгляду.
Керуючись ст.ст. 365, 366 ЦПК України, суд,-
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 та ОСОБА_2 в інтересах яких діє адвокат Кресюн Василь Андрійович на рішення Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 07 вересня 2020 року разом із запереченнями на ухвалу Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області від 27 вересня 2019 року у справі за позовом ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий дім Світанок» та ОСОБА_3 про стягнення коштів, неустойки та упущеної вигоди у зв'язку з неналежним виконанням зобов'язання,
призначити до розгляду на 17 березня 2021 року на 15 год. 00 хв.
В судове засідання викликати учасників справи.
Головуючий: Маловічко С.В.
Судді: Гончар М.С.
Подліянова Г.С.