Постанова від 14.12.2020 по справі 750/11006/20

Справа № 750/11006/20

Провадження № 3/750/3410/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 грудня 2020 року м. Чернігів

Деснянський районний суд м. Чернігова в складі: головуючого - судді Григор'єва Р.Г., при секретарі Анісковець М.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові матеріали Управління патрульної поліції в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, мешканця АДРЕСА_1 , за ст. 44-3 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

26 листопада 2020 року, о 04 год. 55 хв., в м. Чернігові, по вул. Коцюбинського, 68, ОСОБА_1 перебував на вулиці без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус, без посвідчення про взяття на облік бездомної особи, довідки про звернення за захистом в Україні, чим порушив вимоги п.п. 2 п. 10 постанови КМУ № 641 від 22.07.2020.

В судовому засіданні особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, повністю визнала свою вину у вчиненні інкримінованого їй правопорушення, погодившись з протоколом про адміністративне правопорушення.

Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та дослідивши матеріали справи: протокол про адміністративне правопорушення, копію рапорту поліцейського взводу № 1 роти № 1 БУПП в Чернігівській області, переглянувши відеозапис із нагрудної камери поліцейського, суд вважає, що в діях порушника вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 44-3 КУпАП, а саме: порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України "Про захист населення від інфекційних хвороб", іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами.

Обставин, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, судом не встановлено.

Вирішуючи питання про накладення адміністративного стягнення, суд враховує характер та обставини вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його сімейний та майновий стан, ступінь його вини, і вважає за необхідне, з урахуванням ст. 24-1 КУпАП, накласти на нього захід впливу у вигляді попередження.

Керуючись ст. 24-1, ч. 1 ст. 44-3, ст.ст. 268, 283, п. 1 ч. 1 ст. 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 44-3 КУпАП і застосувати до нього захід впливу у вигляді попередження.

Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Чернігівського апеляційного суду через Деснянський районний суд м. Чернігова.

Суддя Р.Г. Григор'єв

Попередній документ
93553940
Наступний документ
93553943
Інформація про рішення:
№ рішення: 93553941
№ справи: 750/11006/20
Дата рішення: 14.12.2020
Дата публікації: 17.12.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Деснянський районний суд м. Чернігова
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення в галузі охорони праці і здоров’я населення; Порушення правил щодо карантину людей
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (01.12.2020)
Дата надходження: 01.12.2020
Предмет позову: порушення правил щодо карантину людей
Розклад засідань:
14.12.2020 11:50 Деснянський районний суд м.Чернігова
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРИГОР'ЄВ РУСЛАН ГЕННАДІЙОВИЧ
суддя-доповідач:
ГРИГОР'ЄВ РУСЛАН ГЕННАДІЙОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Шпіндицький Владислав Олегович