Постанова від 14.12.2020 по справі 520/1618/2020

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Головуючий І інстанції: Ніколаєва О.В.

14 грудня 2020 р. Справа № 520/1618/2020

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Мельнікової Л.В.,

Суддів: Рєзнікової С.С. , Бегунца А.О. ,

за участю секретаря судового засідання Білюк Д.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у місті Харкові справу за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11 березня 2020 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, -

Керуючись ч. 3 ст. 243, ст. 250 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

ПОСТАНОВИЛА:

Апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області задовольнити частково.

Рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11 березня 2020 року скасувати в частині, якою задоволені позовні вимоги ОСОБА_1 про зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області здійснити ОСОБА_1 нарахування та виплатити компенсацію за несвоєчасну виплату пенсії з 01 січня 2018 року, з прийняттям нового судового рішення про відмову ОСОБА_1 в задоволені означеної вимоги.

В іншій частині, а саме, - в частині, якою задоволені вимоги адміністративного позову ОСОБА_1 , рішення Харківського окружного адміністративного суду від 11 березня 2020 року залишити без змін.

Постанова набирає законної сили з дати її прийняття та не підлягає касаційному оскарженню, крім випадків, передбачених п. 2 ч. 5 ст. 328 Кодексу адміністративного судочинства України.

Головуючий суддя Мельнікова Л.В.

Судді Рєзнікова С.С. Бегунц А.О.

Постанова у повному обсязі буде складена і підписана 24 грудня 2020 року.

Попередній документ
93539148
Наступний документ
93539150
Інформація про рішення:
№ рішення: 93539149
№ справи: 520/1618/2020
Дата рішення: 14.12.2020
Дата публікації: 17.12.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (13.05.2020)
Дата надходження: 13.05.2020
Предмет позову: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії