36000, м. Полтава, вул. Зигіна, 1, тел. (0532) 610-421, факс (05322) 2-18-60, E-mail inbox@pl.arbitr.gov.ua
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
14.12.2020 Справа № 917/432/20(552/2674/20)
Суддя Іванко Л.А., розглянувши матеріали
за позовною заявою ОСОБА_1 , АДРЕСА_1 , ідент. номер НОМЕР_1
до відповідача 1. ОСОБА_2 , АДРЕСА_2 , ідент. номер НОМЕР_2
відповідача 2. ОСОБА_3 , АДРЕСА_3 , ідент. номер НОМЕР_3
третя особа: Приватний нотаріус Семенівського районного нотаріального округу Трембач Неля Володимирівна, 38200, Полтавська обл., Семенівський р-н, смт. Семенівка, пров. Шкільний, буд. 7
про визнання договору купівлі - продажу недійсним
27.10.2020 року Семенівський районний суд Полтавської області ухвалив передати матеріали справи №552/2674/20 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа Приватний нотаріус Семенівського районного нотаріального округу Трембач Неля Володимирівна про визнання договору купівлі - продажу недійсним до господарського суду Полтавської області.
25.11.2020 року до господарського суду Полтавської області надійшли матеріали справи №552/2674/20.
Згідно протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27.11.2020р. справу передано на розгляд судді Іванко Л.А.
21.10.2019 року набув чинності Кодекс України з процедур банкрутства №2597-VIII.
Відповідно до частин 1 статті 7 Кодексу України з процедур банкрутства, спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.
Відповідно до ч. 2, 3 статті 7 Кодексу України з процедур банкрутства господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, стороною в яких є боржник; спори з позовними вимогами до боржника та щодо його майна; спори про визнання недійсними результатів аукціону; спори про визнання недійсними будь-яких правочинів, укладених боржником; спори про повернення (витребування) майна боржника або відшкодування його вартості відповідно; спори про стягнення заробітної плати; спори про поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; спори щодо інших вимог до боржника. Матеріали справи, в якій стороною є боржник, щодо майнових спорів з вимогами до боржника та його майна, провадження в якій відкрито до відкриття провадження у справі про банкрутство, надсилаються до господарського суду, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство, який розглядає спір по суті в межах цієї справи.
Керуючись статтями 162, 176, 234 ГПК України, ст. 7 Кодексу України з процедур банкрутства, суд, -
1. Прийняти справу №552/2674/20 до провадження.
2. Розгляд справи здійснювати за правилами Господарського процесуального кодексу України в межах справи №917/432/20 про банкрутство фізичної особи ОСОБА_2 .
3. Справу розглядати у порядку загального позовного провадження.
4. Призначити підготовче засідання у справі на 13.01.2021 на 10:30. Підготовче засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 1, зал судових засідань №24.
5. Запропонувати відповідачу:
- протягом 15 днів з дня вручення ухвали суду надати суду відзив на позов, оформлений згідно з вимогами ч. 3 ст. 165 ГПК України, з додатками, передбаченими ч. 6, 7 ст. 165 ГПК України; всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову;
- копію відзиву надіслати позивачу відповідно до ч.5 ст.165 ГПК України.
6. Запропонувати позивачу:
- подати суду відповідь на відзив, оформлену згідно з вимогами ч. 3 ст.165 ГПК України, з додатками, передбаченими ч. 6 ст.165 ГПК України у строк 10 днів з дати отримання відзиву;
- копію відповіді на відзив надіслати відповідачу відповідно до ч. 5 ст.165 ГПК України.
7. Встановити відповідачу строк на надання заперечень на відповідь на відзив - 5 днів з дати отримання відповіді на відзив відповідно до ст. 167 ГПК України.
8. Попередити відповідача, що у разі ненадання відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 2 ст. 178 ГПК України).
9. Роз'яснити учасникам справи право подати заяву про розгляд справи за відсутності їх представника (явка представників сторін не є обов'язковою; всі письмові пояснення по справі та докази сторони мають право направити суду поштою).
10. Роз'яснити сторонам право на подання заяви про врегулювання спору згідно ст.ст. 186-190 ГПК України та право на укладення мирової угоди у справі згідно ст.ст. 191-192 ГПК України.
11. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади у мережі Інтернет за адресою: pl.arbitr.gov.ua
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає (ст.ст. 235,255 ГПК України).
Суддя Іванко Л.А.