(вступна та резолютивна частини)
14 грудня 2020 року 15 год. 24 хв. Справа № 280/5870/20 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Сацького Р.В., за участі секретаря судвого засідання Серебрянникової О.А. та сторін
від позивача: адвокат Яма Д.М.,
від відповідача: Прокоф'єв С.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні за правилами спрощенного позовного провадження адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до - Дніпровської митниці Державної митної служби України
про визнання протиправними та скасування рішення та картку відмови в прийнятті митної декларації від 18.08.2020.
Керуючись статтями 2, 6, 8-10, 14, 90, 139, 143, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код ІПН НОМЕР_1 ) до Дніпровської митниці Державної митної служби України (49083, м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, буд. 22, код ЄДРПОУ 43350935), про визнання протиправними та скасування рішення та картку відмови в прийнятті митної декларації від 18.08.2020 - задовольнити у повному обсязі.
Визнати протиправним і скасувати рішення Дніпровської митниці Державної митної служби України про коригування митної вартості товарів №UA110230/2020/000149/1 від 18.08.2020.
Визнати протиправним і скасувати картку відмови в прийнятті митної декларації, митному оформленні випуску чи пропуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення №UA110230/2020/00288.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Дніпровської митниці Державної митної служби України (49083, м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, буд. 22, код ЄДРПОУ 43350935) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код ІПН НОМЕР_1 ) судовий збір у розмірі 1681 (одна тисяча шістсот вісімдесят одна) гривня 60 коп.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Дніпровської митниці Державної митної служби України (49083, м. Дніпро, вул. Княгині Ольги, буд. 22, код ЄДРПОУ 43350935) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , код ІПН НОМЕР_1 ) витрати на професійну правничу допомогу у розмірі 4000 (чотири тисячі) гривень 00 коп.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку до Третього апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його (її) проголошення, а якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення буде виготовлене у повному обсязі у відповідності до ч.3 ст.243 КАС України.
Суддя Р.В. Сацький