Справа №303/5956/20
№1-кс/303/1801/20
(резолютивна частина)
11 грудня 2020 року м.Мукачево
в особі слідчого судді ОСОБА_1
при секретарі судового засідання ОСОБА_2
з участю: прокурора ОСОБА_3 , підозрюваного ОСОБА_4 , захисника ОСОБА_5 ,
розглянувши клопотання прокурора у кримінальному провадженні №12020070040001637 від 12.10.2020 про продовження запобіжного заходу, визначеного ухвалою слідчого судді від 15 жовтня 2020 року у вигляді цілодобового домашнього арешту,
В зв'язку з тим, що складання повного тексту ухвали потребує значного часу, суд складає та оголошує її резолютивну частину.
Керуючись ст. 376 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання прокурора Мукачівської місцевої прокуратури ОСОБА_3 про продовження запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту без застосування електронного засобу контролю відносно ОСОБА_4 - задовольнити.
Продовжити підозрюваному ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту без застосування електронного засобу контролю за адресою: АДРЕСА_1 .
Строк дії даної ухвали встановити до 12 січня 2021 року включно.
Покласти на підозрюваного ОСОБА_4 на період дії запобіжного заходу обов'язки:
- прибувати до слідчого, прокурора та суду за кожною вимогою;
- здати на зберігання до відповідних органів державної влади свій паспорт (паспорти) для виїзду закордон, інші документи, що дають право на виїзд з України і в'їзд в Україну.
Роз'яснити підозрюваному, що порушення умов домашнього арешту має наслідком можливість застосування більш суворого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Ухвала слідчого судді щодо застосування запобіжного заходу підлягає негайному виконанню після її оголошення.
Повний текст ухвали буде проголошено о 08 год. 30 хв. 14 грудня 2020 року в приміщені Мукачівського міськрайонного суду.
На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом п'яти днів з дня її проголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1