Ухвала від 09.12.2020 по справі 280/8962/20

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЗАЯВИ ДО РОЗГЛЯДУ

09 грудня 2020 року Справа № 280/8962/20 провадження ЗВ/280/41/20

м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Максименко Л.Я., розглянувши матеріали подання Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашева А.А. про заміну сторони виконавчого провадження, боржник - ПАТ «Дніпробуд», стягувач - Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя

ВСТАНОВИВ:

08 грудня 2020 року до Запорізького окружного адміністративного суду надійшло подання Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашева А.А., в якому заявник просить суд замінити стягувача у виконавчому провадженні № 58918211 з примусового виконання вимоги про сплати боргу № Ю-41, виданої 18.12.2017 Правобережним об'єднаним управлінням Пенсійного фонду України м. Запоріжжя, про стягнення з ПАТ «Дніпробуд» на користь Правобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя заборгованість в розмірі 170,00 грн., а саме: Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя на його правонаступника Головне Управління пенсійного фонду України в Запорізькій області.

Відповідно до ч. 1, 2 ст.379 КАС України, у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

З огляду на викладене, суд вважає за необхідне призначити судове засідання, з викликом сторін, для розгляду питання про заміну сторони виконавчого провадження у даній справі.

Враховуючи наведене, керуючись ст.ст. 379 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Призначити подання Головного державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) Юлдашева А.А. про заміну сторони виконавчого провадження, боржник - ПАТ «Дніпробуд», стягувач - Правобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України м. Запоріжжя до розгляду у судовому засіданні на 17 грудня 2020 року, яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Сергія Синенка, 65-в, у залі судових засідань №14 о 11 год. 30 хв.

Подання розглядатиметься одноособово суддею Максименко Лілією Яковлівною.

У судове засідання викликати повістками сторін.

Адреса веб-сторінки за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://adm.zp.court.gov.ua/sud0870/.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя Л.Я. Максименко

Попередній документ
93467271
Наступний документ
93467273
Інформація про рішення:
№ рішення: 93467272
№ справи: 280/8962/20
Дата рішення: 09.12.2020
Дата публікації: 14.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Запорізький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Розклад засідань:
17.12.2020 11:30 Запорізький окружний адміністративний суд