ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
про відкриття апеляційного провадження
"11" грудня 2020 р. Справа № 902/629/20
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючий суддя Мельник О.В.
суддя Розізнана І.В.
суддя Грязнов В.В.
за апеляційною скаргою Ладижинської міської ради Вінницької області на рішення господарського суду Вінницької області від 20.10.2020 р. у справі №902/629/20
за позовом Ладижинської міської ради Вінницької області
до приватного підприємства "Екатерина."
про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки
Рішенням господарського суду Вінницької області від 20.10.2020 р. у справі №902/629/20 у задоволенні позову Ладижинської міської ради Вінницької області до приватного підприємства "Екатерина." про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки відмовлено.
Не погоджуючись з прийнятим рішенням, позивач звернувся з апеляційною скаргою, в якій просив оскаржуване рішення скасувати та прийняти нове рішення, яким задоволити позовні вимоги в повному обсязі.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам щодо форми та змісту згідно ст. 258 ГПК України, враховуючи відсутність заперечень проти відкриття апеляційного провадження в порядку ч. 2 ст. 262 ГПК України від учасників справи, колегія суддів Північно-західного апеляційного господарського суду вважає за можливе відкрити апеляційне провадження у справі №902/629/20 та призначити апеляційну скаргу до розгляду.
Керуючись ст. 234, 256, 258, 262, 270 Господарського процесуального кодексу України, Північно-західний апеляційний господарський суд, -
1. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Ладижинської міської ради Вінницької області на рішення господарського суду Вінницької області від 20.10.2020р. у справі №902/629/20.
2. Розгляд апеляційної скарги призначити на "18" січня 2021 р. о 12:00 год. у приміщенні Північно-західного апеляційного господарського суду за адресою: 33001, м.Рівне, вул. Яворницького, 59 у залі судових засідань №1.
3. Запропонувати учасникам справи у строк до 11.01.2021 р. подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в порядку ст.263 ГПК України.
4. Роз'яснити учасникам справи їх право на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, передбачене статтею 197 Господарського процесуального кодексу України.
5. Копію ухвали направити учасникам справи.
6. Ухвала направляється рекомендованим листом, тому неявка в судове засідання учасників справи не є перешкодою для розгляду апеляційної скарги по суті.
7. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Мельник О.В.
Суддя Розізнана І.В.
Суддя Грязнов В.В.