Постанова від 09.12.2020 по справі 487/7164/20

Справа № 487/7164/20

Провадження № 1-кс/487/6931/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

09.12.2020 року Слідчий суддя Заводського районного суду м. Миколаєва ОСОБА_1 , розглянувши матеріали клопотання прокурора третього відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_2 про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження стороні захисту,

ВСТАНОВИВ:

25.11.2020 року прокурор третього відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_2 звернувся до слідчого судді із клопотанням про встановлення підозрюваному ОСОБА_3 , та його захиснику ОСОБА_4 строк для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження № 62020150000000979 від 06.10.2020 п'ять діб.

Відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин.

Відповідно до ч.2 ст. 336 КПК України, суд за власної ініціативи або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає доцільним провести судове засідання в режимі відео конференції з Приморським районним судом м.Одеси.

Керуючись ст.336 КПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Судове засідання по справі за клопотанням прокурора третього відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури ОСОБА_2 про встановлення строку для ознайомлення з матеріалами кримінального провадження стороні захисту, призначити на 09.12.2020 року о 14-00 год., яке провести в режимі відеоконференції з Приморським районним судом м.Одеси.

Доручити Приморському районному суду м.Одеси забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 09.12.2020 року о 14-00 год. в режимі відеоконференції за участю прокурора.

Копію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити Приморському районному суду м.Одеси та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
93458540
Наступний документ
93458542
Інформація про рішення:
№ рішення: 93458541
№ справи: 487/7164/20
Дата рішення: 09.12.2020
Дата публікації: 14.02.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Заводський районний суд м. Миколаєва
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; встановлення строку ознайомлення з матеріалами кримінального провадження
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (25.11.2020)
Дата надходження: 25.11.2020
Предмет позову: -
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПАВЛОВА ЖАННА ПЕТРІВНА
суддя-доповідач:
ПАВЛОВА ЖАННА ПЕТРІВНА