Справа № 909/494/20
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
10.12.2020 м. Івано-Франківськ
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Ткаченко І. В., розглянувши матеріали за позовом керівника Коломийської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Снятинської районної ради до відповідача фізичної особи-підприємця Проскурницького Михайла Івановича про звільнення приміщення та стягнення неустойки в сумі 16 058 грн 93 коп., третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача комунальне некомерційне підприємство Снятинської районної ради "Снятинська центральна районна лікарня",
керівник Коломийської місцевої прокуратури звернувся до Господарського суду Івано-Франківської області із позовом в інтересах держави в особі Снятинської районної ради із вимогою про зобов'язання фізичної особи-підприємця Проскурницького М. І. звільнити приміщення площею 18,5 кв. м, яке розташоване на четвертому поверсі КНП СРР "Снятинська ЦРЛ" по вул. Стефаника, 2 в м. Снятин Івано-Франківської області.
В судовому засіданні 08 грудня 2020 р. протокольною ухвалою суд закрив підготовче провадження та оголосив, що розгляд справи відбудеться 21 січня 2021 р., о 14 год. 30 хв.
Водночас, суд допустив описку в даті проведення наступного судового засідання, зокрема, замість 26 січня 2021 р. зазначив - 21 січня 2021 р.
Згідно із частинами 1, 2 ст. 243 ГПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Враховуючи наведене, керуючись статтями 234, 235, 243 ГПК України, суд
1. Виправити описку, допущену у протокольній ухвалі від 08 грудня 2020 р., зазначивши замість слів "Суд постановив протокольну ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті на 21 січня 2021 р., 14 год. 30 хв." слова "Суд постановив протокольну ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті на 26 січня 2021 р., 14 год. 30 хв.".
2. Повідомити сторін, що судове засідання відбудеться 26 січня 2021 р., о 14 год. 30 хв., у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області в м. Івано-Франківську, вул. Грушевського, 32, зал судових засідань № 7.
3. Роз'яснити сторонам положення ч. 1 ст. 202 ГПК України про те, що неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена у визначені статтями 256, 257 ГПК України строк та порядку.
Суддя І. В. Ткаченко