Справа № 686/17558/20
Провадження № 2/686/4044/20
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
09 грудня 2020 року Хмельницький міськрайонний суд
Хмельницької області
в складі: головуючого судді - Козак О.В.,
при секретарі - Слободянюк А.Ю.,
за участю: представника позивача - Терлича В.Г.,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м.Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_1 до АТ КБ «ПриватБанк» про визнання права власності на спадкове майно та зняття з нього арешту,
встановив:
В провадженні суду перебуває вищевказана цивільна справа.
У підготовчому судовому засіданні представник позивача позовні вимоги підтримав, не заперечив проти призначення справи до судового розгляду.
Представник відповідача в підготовче судове засідання не з'явилась, причин неявки суду не повідомила.
Заслухавши пояснення представника позивача, ознайомившись з матеріалами справи, суд вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки на стадії підготовчого провадженя судом проведено дії, передбачені ст. 197 ЦПК України, з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті протягом розумного строку.
Відповідно до ч.2 ст.200 ЦПК України, за результатами підготовчого судового засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.189,196-198,200 ЦПК України, суд,-
Закрити підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до АТ КБ «ПриватБанк» про визнання права власності на спадкове майно та зняття з нього арешту та призначити справу до судового розгляду по суті у приміщенні Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області (29000, м. Хмельницький, вул.Героїв Майдану, 54) на 09.02. 2021 року 16 годину 00 хвилин.
Про час і місце судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: