Справа № 291/383/19
Ружинський районний суд Житомирської області
03 грудня 2020 року
Ружинський районний суд Житомирськоїобласті в складі:
головуючого - судді Митюк О.В.,
за участю секретаря -Підгорної А.М.,
позивача ОСОБА_1 ,
відповідача прокурора Сидоренка О.М.,
розглянувши в підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом
ОСОБА_1
до Державної казначейської служби України, Прокуратури Житомирської області
про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду,
В провадженні суду перебуває вищевказана цивільна справа.
Ухвалою судді Ружинського районного суду Житомирської області від 12.06.2019р. по вказаній цивільній справі було прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження по справі та призначено підготовче судове засідання.
02.10.2020 року через канцелярію суду надійшло клопотання представника у справі прокурора Афійчука Ю.М., в якому він просить замінити назву відповідача у справі з Прокуратури Житомирської області на Житомирську обласну прокуратуру. Мотивуючи це тим, що Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» №113-ІХ, який набрав чинності 25.09.2019 (далі Закон № І 13-1X) запроваджено реформування системи органів прокуратури. Відповідно до п.п. З, 4 розд.ІІ Закону №113-ІХ до дня початку роботи Офісу Генерального прокурора, обласних прокуратур, окружних прокуратур їх повноваження здійснюють відповідно Генеральна прокуратура України, регіональні прокуратури, місцеві прокуратури. День початку роботи Офісу Генерального прокурора, обласних прокуратур окружних прокуратур визначається рішеннями Генерального прокурора сгосовно Офісу Генерального прокурора, усіх обласних прокуратур, усіх окружних прокуратур. Вказані рішення публікуються у газеті “Голос України». У газеті «Голос України» 09.09.2020 року опубліковано наказ Генерального прокурора №414 від 08.09.2020 року “Про день початку роботи обласних прокуратур”. Згідно указаного наказу днем почаТку роботи обласних прокуратур визначено 11.09.2020 року. Відповідно до виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у Єдиному державному реєстрі 11.09.2020 року зроблено запис за №100305107003002548, щодо юридичної особи Житомирська обласна прокуратура. Дане клопотання було підтримано в судовому засіданні представником відповідача прокурором Сидоренком О.М..
Позивач не заперечував, щодо заявленого клопотання.
Відповідач - Державна казначейська служба України в судове засідання не з”явилася, належним чином повідомлена.
Сторони не заперечували щодо закриття підготовчого судового засідання та призначення справи до судового розгляду.
З клопотанням про відкладення підготовчого засідання до суду сторони не зверталися.
Судом в ході підготовчого провадження та під час проведення підготовчого засідання проведено підготовчі дії, передбачені ст.ст. 189-199 ЦПК України, та встановлено, що до закінчення підготовчого провадження і початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, а тому справа може бути призначена до судового розгляду по суті.
На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 198, 200 ЦПК України, суд
Клопотання представника у справі прокурора Афійчука Ю.М. - задовільнити.
Замінити назву відповідача у справі з Прокуратури Житомирської області на Житомирську обласну прокуратуру
Закрити підготовче провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до Державної казначейської служби України, Житомирської обласної прокуратури про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду,
Цивільну справі за позовом ОСОБА_1 до Державної казначейської служби України, Житомирської обласної прокуратури про відшкодування шкоди, завданої незаконними діями органів досудового слідства, прокуратури та суду призначити до судового розгляду по суті в залі судових засідань Ружинського районного суду Житомирської області (13600, Житомирська область, смт.Ружин, вул.О.Бурди, 37), на 02 лютого 2021 року на 10 год.00 хв.
В судове засідання викликати сторони.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: rg.zt.court.gov.ua .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Митюк.