Україна
Донецький окружний адміністративний суд
про відкриття провадження у справі
08 грудня 2020 р. Справа №200/10226/20-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Михайлик А.С., ознайомившись з матеріалами позовної заяви Товариства з обмеженою "ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "СЕЛИДІВСЬКА" (85400, Донецька обл., м. Селидове, вул. Миру, 34) до Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 59) про скасування вимоги, -
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "СЕЛИДІВСЬКА" звернулося до суду із позовом до Головного управління ДПС у Донецькій області про скасування вимоги № Ф-2545-25 від 08.09.2020 на суму 5 503 817,08 грн. з підстав її протиправності.
Ухвалою від 10.11.2020 позов залишено без руху, позивачу надано строк на усунення його недоліків. У встановлений судом строк позивач недоліки позову усунув.
Позовна заява підсудна Донецькому окружному адміністративному суду, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність.
Позовна заява відповідає вимогам ст.ст. 160, 161, 172 Кодексу адміністративного судочинства України.
Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.
Підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом, немає.
Керуючись ст.ст. 171, 173, 179 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити провадження у справі за позовом Товариства з обмеженою "ЦЕНТРАЛЬНА ЗБАГАЧУВАЛЬНА ФАБРИКА "СЕЛИДІВСЬКА" до Головного управління ДПС у Донецькій області про скасування вимоги.
Справа буде розглядатися за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче засідання у справі на 21.12.2020 о 14-30 в приміщенні Донецького окружного адміністративного суду за адресою: 84122, м. Слов'янськ, вул. Добровольського, 1.
Відповідачу надати суду відзив на позовну заяву та всі письмові і електронні документи, що підтверджують заперечення проти позову; картку особового рахунку позивача за період виникнення заборгованості, визначеної у вимозі; розрахунок спірної вимоги; докази направлення відзиву та вказаних документів позивачу.
Попередити відповідача про те, що згідно зі ст. 175 Кодексу адміністративного судочинства України у разі неподання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, за сторінкою на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет http://court.gov.ua/fair/sud0570.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя А.С. Михайлик