ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД Закарпатської області
Адреса: 88000, м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а
e-mail: inbox@zk.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://zk.arbitr.gov.ua
УХвала
"04" грудня 2020 р. м. Ужгород Справа № 907/229/20
За позовом Акціонерного товариства "Таскомбанк", м. Київ
до Фізичної особи - підприємця Клим Миколи Степановича, м. Ужгород
про стягнення 58 476 грн. 42 коп. заборгованості по тілу кредиту та 1 592 грн. заборгованості по комісії (з врахуванням заяви про зменшення розміру позовних вимог),
Суддя господарського суду - Пригара Л.І.
СУТЬ СПОРУ: Акціонерним товариством "Таскомбанк", м. Київ заявлено позов до Фізичної особи - підприємця Клим Миколи Степановича, м. Ужгород про стягнення 58 476 грн. 42 коп. заборгованості по тілу кредиту та 1 592 грн. заборгованості по комісії (з врахуванням заяви про зменшення розміру позовних вимог).
Ухвалою Господарського суду Закарпатської області від 12.10.2020 року закрито підготовче провадження у справі № 907/229/20 та призначено справу до судового розгляду по суті, судове засідання призначено на 24.11.2020 року.
Враховуючи ту обставину, що 24.11.2020 року судове засідання у даній справі фактично не відбулося у зв'язку із тимчасовою втратою працездатності головуючим суддею Пригарою Л.І., судове засідання належить призначити на іншу дату.
Приписами статті 129 Конституції України до основних засад судочинства віднесено, зокрема, змагальність сторін та свобода в наданні ними суду своїх доказів і у доведеності перед судом їх переконливості.
Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення судом учасникам у даній справі реалізації їх процесуальних прав, дотримання рівності сторін та змагальності процесу, а також з огляду на заплановану відпустку судді Пригари Л.І. з 28.12.2020 року по 18.01.2021 року та графік розгляду інших справ, що перебувають у провадженні судді Пригари Л.І., суд у відповідності до ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, доходить висновку про призначення судового засідання на іншу дату.
Керуючись ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та ст. ст. 216, 234 Господарського процесуального кодексу України,
1. Судове засідання призначити на 27 січня 2021 р. на 10:30 год.
2. Підготовче засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Закарпатської області за адресою: м. Ужгород, вул. Коцюбинського, 2а в залі судових засідань № 1.
3. Явка уповноважених представників сторін спору у судове засідання на власний розсуд.
4. Копію ухвали надіслати учасникам спору.
5. Дана ухвала набирає законної сили у відповідності до ст. 235 Господарського процесуального кодексу України та не може бути оскаржена в апеляційному порядку окремо від рішення суду на підставі ст. 255 Господарського процесуального кодексу України. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
6. Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://court.gov.ua/fair/sud5008/ або http://www.reyestr.court.gov.ua.
У зв'язку з тимчасовою втратою працездатності суддею Пригарою Л.І. з 16.11.2020 року по 25.11.2020 року ухвалу складено та підписано 04.12.2020 року.
Суддя Пригара Л.І.