Ухвала від 02.12.2020 по справі 520/12475/19

УХВАЛА

02 грудня 2020 р.Справа № 520/12475/19

Другий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

Головуючого судді: Мельнікової Л.В.,

Суддів: Бегунца А.О. , Рєзнікової С.С. ,

розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у місті Харкові справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 29 липня 2020 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Харківській області про визнання дій (бездіяльності) протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Другого апеляційного адміністративного суду перебуває справа за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 29 липня 2020 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Харківській області про визнання дій (бездіяльності) протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Другого апеляційного адміністративного суду від 05.10.2020 року у справі відкрито апеляційне провадження.

Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 311 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу без повідомлення учасників справи (в порядку письмового провадження) за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на підставі наявних у ній доказів, у разі подання апеляційної скарги на рішення суду першої інстанції, які ухвалені в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у порядку письмового провадження).

Якщо під час письмового провадження за наявними у справі матеріалами суд апеляційної інстанції дійде висновку про те, що справу необхідно розглядати у судовому засіданні, то він призначає її до апеляційного розгляду в судовому засіданні.

За приписами ч. 4 ст. 9 КАС України суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з'ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.

Дослідивши письмові докази, що надані сторонами, колегія суддів дійшла висновку про необхідність призначення справи до розгляду у судовому засіданні, у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів, які не були витребувані та досліджені судом першої інстанції, а саме: у Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Харківській області інформацію про додаткові види грошового забезпечення, які виплачувались за посадою начальника Управління станом на 01.03.2018 року.

Згідно з ч. 1 ст. 309 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду першої інстанції має бути розглянута протягом шістдесяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження, а апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції - протягом тридцяти днів з дня постановлення ухвали про відкриття апеляційного провадження.

У той же час, відповідно до ч. 2 ст. 309 КАС України, у виняткових випадках апеляційний суд з урахуванням особливостей розгляду справи може продовжити строк розгляду справи, але не більш як на п'ятнадцять днів, про що постановляє ухвалу.

Враховуючи наведене та керуючись ст. 309, ч. 2 ст. 311, ч. 2 ст. 321 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -

УХВАЛИЛА:

Адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Харківського окружного адміністративного суду від 29 липня 2020 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Харківській області про визнання дій (бездіяльності) протиправною та зобов'язання вчинити певні дії, - призначити до апеляційного розгляду на 19 січня 2021 року о 14:30 годині у відкритому судовому засіданні в приміщенні Другого апеляційного адміністративного суду у залі судових засідань № 4.

У судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Витребувати у Управління Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України в Харківській області:

- інформацію про додаткові види грошового забезпечення, які виплачувались за посадою начальника Управління станом на 01 березня 2018 року.

Продовжити на п'ятнадцять днів строк апеляційного розгляду справи № 520/12475/19.

Ухвала Другого апеляційного адміністративного суду набирає законної сили з моменту її підписання, і на підставі ч. 3 ст. 328 Кодексу адміністративного судочинства України оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя (підпис)Мельнікова Л.В.

Судді(підпис) (підпис) Бегунц А.О. Рєзнікова С.С.

Попередній документ
93243462
Наступний документ
93243464
Інформація про рішення:
№ рішення: 93243463
№ справи: 520/12475/19
Дата рішення: 02.12.2020
Дата публікації: 04.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Другий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них; осіб, звільнених з публічної служби
Розклад засідань:
19.01.2021 14:30 Другий апеляційний адміністративний суд
16.03.2021 11:15 Другий апеляційний адміністративний суд
26.03.2021 10:15 Другий апеляційний адміністративний суд