Ухвала від 30.11.2020 по справі 639/2993/19

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 639/2993/19 Головуючий суддя І інстанції Баркова Н. В.

Провадження № 22-ц/818/6046/20 Суддя доповідач Яцина В.Б.

Категорія: надання послуг

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

30 листопада 2020 року м. Харків.

Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах

судді-доповідача Яцини В.Б.,

суддів колегії Бурлака І.В., Хорошевського О.М.,

перевіривши відповідність вимогам закону апеляційної скарги представника Комунального підприємства «Харківводоканал» - адвоката Стельмах Олени Сергіївни на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 02 вересня 2020 року, ухвалене у складі судді Баркової Н.В., по цивільній справі за позовом Комунального підприємства «Харківводоканал» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуг з централізованого водопостачання і водовідведення,

встановив:

Рішенням Жовтневого районного суду м. Харкова від 02 вересня 2020 року у задоволенні позов КП «Харківводоканал» відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, 23 листопада 2020 року представник позивача адвокат Стельмах О.С. подала апеляційну каргу.

Апеляційна скарга містить клопотання про поновлення строку, в обґрунтування якого зазначено, що повний текст рішення виготовлено 23 жовтня 2020 року, копію повного тексту отримано 29 жовтня 2020 року, що є поважною причиною для поновлення строку.

Відповідно до положень ч. 1 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 354 ЦПК України учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому копії рішення.

Суд вважає за можливе поновити представнику КП «Харківводоканал» строк на апеляційне оскарження, оскільки скарга була подана в межах тридцятитиденного строку з дня отримання повного тексту рішення.

Апеляційна скарга по формі та змісту відповідає вимогам статті 356 ЦПК України.

Відповідно до ст. 360 ЦПК України учасникам процесу роз'яснюється право подати до суду апеляційної інстанції відзив на вищевказану апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім'я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються, який необхідно самостійно надіслати іншим учасникам справи та надати докази до Харківського апеляційного суду про надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції і має своїми наслідками апеляційний розгляд справи на підставі наявних матеріалів.

Згідно із ч. 1 ст. 369 ЦПК України апеляційні скарги на рішення суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.

Інших заяв або клопотань до апеляційної скарги подано не було.

Підстави для залишення апеляційної скарги без руху відсутні.

Керуючись статтями 359, 360, 361 ЦПК України,

ухвалив:

Поновити представнику КП "Харківводоканал" адвокату Стельмах Олені Сергіївні строк на апеляційне оскарження рішення Жовтневого районного суду м.Хркова від 02 вересня 2020 року.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника Комунального підприємства «Харківводоканал» - адвоката Стельмах Олени Сергіївни на рішення Жовтневого районного суду м. Харкова від 02 вересня 2020 року, ухвалене у складі судді Баркової Н.В., по цивільній справі за позовом Комунального підприємства «Харківводоканал» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуг з централізованого водопостачання і водовідведення.

Роз'яснити учасникам справи, що відповідно до статі 360 ЦПК України вони мають право подати до Харківського апеляційного суду в письмовій формі свій обґрунтований відзив на апеляційну скаргу, - у строк п'яті днів з дня отримання копії ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі, та виконати вищевказані процесуальні обов'язки. За відсутності відзиву справа буде переглянута за наявними матеріалами.

Справу розглядати за правилами, встановленими для розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

Направити учасникам справи копію ухвали про відкриття провадження, копію апеляційної скарги.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та касаційному оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач В.Б. Яцина.

Судді колегії І.В.Бурлака.

О.М.Хорошевський.

Попередній документ
93227095
Наступний документ
93227097
Інформація про рішення:
№ рішення: 93227096
№ справи: 639/2993/19
Дата рішення: 30.11.2020
Дата публікації: 03.12.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Харківський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (27.07.2021)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 27.07.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості за послуг з централізованого водопостачання і водовідведення
Розклад засідань:
28.01.2020 09:00 Жовтневий районний суд м.Харкова
02.03.2020 12:00 Жовтневий районний суд м.Харкова
06.04.2020 10:00 Жовтневий районний суд м.Харкова
05.05.2020 09:30 Жовтневий районний суд м.Харкова
24.06.2020 11:30 Жовтневий районний суд м.Харкова
02.09.2020 10:30 Жовтневий районний суд м.Харкова