Справа № 426/9876/20
(вступна та резолютивна частини)
30 листопада 2020 року , м.Сватове
Сватівський районний суд Луганської області
у складі: головуючого судді Криви Ю.В.,
за участю секретаря судового засідання Чернишової О.С.,
за участі заявника - ОСОБА_1 ,
представника заявника - адвоката Пономаренко Н.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Сватове Луганської області цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Сватівському району та місту Голубівка Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про встановлення факту родинних відносин та встановлення факту смерті,-
встановив:
Зважаючи на значний час, необхідний для викладення повного тексту рішення, суд вважає за можливе на підставі ст. 268 ЦПК України проголосити вступну і резолютивну частини рішення
Керуючись ст. ст. 259, 268 ЦПК України, -
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа Відділ державної реєстрації актів цивільного стану по Сватівському району та місту Голубівка Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) про встановлення факту родинних відносин та встановлення факту смерті - задовольнити.
Встановити факт, що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженець села Миколаївка Попаснянського району Луганської області, який був зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 є двоюрідним братом ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , уродженця міста Рубіжне Луганської області.
Встановити факт смерті громадянина України ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженеця села Миколаївка Попаснянського району Луганської області, який був зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 в м. Макіївка Червоногвардійського району Донецької області внаслідок атеросклеротичного коронарокардіосклерозу.
Рішення в частині встановлення факту смерті підлягає негайному виконанню.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Повний текст рішення буде складено в строк до 04 грудня 2020 року.
Суддя Ю.В.Крива