Постанова від 27.11.2020 по справі 599/2346/20

Справа № 599/2346/20

н.п.3/599/858/2020

ПОСТАНОВА

Іменем України

"27" листопада 2020 р. суддя Зборівського районного суду Тернопільської області Снігурський В. В., розглянувши у м. Зборові матеріали, які надійшли від від Зборівського відділення поліції Тернопільського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 - ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , проживає за адресою: село Нетерпинці Зборівського району Тернопільської області, ,-

за ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

08 листопада 2020 року о 01 год. 00 хв. по вулиці Тернопільській в м. Зборів Тернопільської області ОСОБА_1 керував автомобілем марки «3АЗ - 110206», державний номерний знак НОМЕР_2 , перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння і такими діями порушив вимоги п.2.9 «а» Правил дорожнього руху України.

Крім визнання, вина ОСОБА_1 у вчиненні адмінправопорушення доводиться: протоколом про адміністративне правопорушення серії ДПР № 466252 від 08 листопада 2020 року з додатком результатів тестування на алкоголь проведеним о 01 год. 20 хв. 08 листопада 2020 року з результатом 0,90 проміле;

актом огляду водія на визначення стану алкогольного сп'яніння за допомогою газоаналізатора «Drager alcotest 6810»; відеоматеріалами.

Згідно довідки Зборівського ВП ТВП ГУНП В Тернопільській області ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , жителю с. Нетерпинці Зборівського району Тернопільської області, посвідчення водія не видавалося .

За таких обставин в діях ОСОБА_1 міститься склад адмінправопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (в редакції Закону України, що діяв до 01 липня 2020 р.), тобто керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння, а тому його слід притягнути до адмінвідповідальності та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу .

Керуючись ст.ст. 40-1, 130, 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 Кодексу про адміністративні правопорушення України (в редакції Закону України, що діяв до 01 липня 2020 р.) і накласти на нього адміністративне стягнення у виді у штрафу в розмірі 10200 гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 в користь держави судовий збір в сумі 420 грн.40 коп.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови, шляхом подання апеляційної скарги до Тернопільського апеляційного суду через Зборівський районний суд.

Строк пред'явлення постанови до примусового виконання - протягом трьох місяців з дня її прийняття.

Суддя Зборівського

районного суду В. В. Снігурський

Попередній документ
93142881
Наступний документ
93142883
Інформація про рішення:
№ рішення: 93142882
№ справи: 599/2346/20
Дата рішення: 27.11.2020
Дата публікації: 30.11.2020
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Зборівський районний суд Тернопільської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (17.11.2020)
Дата надходження: 17.11.2020
Предмет позову: Ваврух Віталій Петрович керував т/з в а/с
Розклад засідань:
27.11.2020 09:30 Зборівський районний суд Тернопільської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
СНІГУРСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
суддя-доповідач:
СНІГУРСЬКИЙ ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Ваврух Віталій Петрович