Ухвала від 26.11.2020 по справі 714/837/20

Справа № 2-а/714/17/20

ЄУН: 714/837/20

УХВАЛА

"26" листопада 2020 р. м. Герца

Герцаївський районний суд Чернівецької області в складі :

головуючого-судді Єфтемій С.М.

за участі : секретаря судового засідання Якобан І.В.

позивачаОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Інспектора УПП в Чернівецькій області лейтенанта поліції Буза Александра Васильовича про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом про скасування постанови по справі про адміністративне правопорушення про притягнення його до адміністративної відповідальності від 26 вересня 2020 року, мотивуючи свої вимоги тим, що за вказаною постановою відповідачем накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 425 грн. Вважає, що постанова по справі про адміністративне правопорушення винесена з порушенням норм чинного законодавства України, а тому, просив скасувати її як незаконну.

За наслідками роз'яснення прав та обов'язків позивачу, останнім заявлено клопотання про залучення управління патрульної поліції в Чернівецькій області по справі в якості співвідповідача з огляду на те, що відповідач є працівником даної установи.

Нормою ч. 3 ст. 48 КАС України встановлено, що якщо позов подано не до тієї особи, яка повинна відповідати за позовом, суд до ухвалення рішення у справі за згодою позивача замінює первісного відповідача належним відповідачем, не закриваючи провадження у справі, якщо це не потягне за собою зміни підсудності адміністративної справи. Суд має право за клопотанням позивача до ухвалення рішення у справі залучити до участі у ній співвідповідача.

За огляду на вищевказане, приймаючи до уваги, що відповідач є посадовою особою який працює в управлінні патрульної поліції в Чернівецькій області, суд вважає необхідне задовольнити клопотання позивача та залучити управління патрульної поліції в Чернівецькій області в якості співвідповідача.

Керуючись ч.ч. 3 ст. 48 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Залучити до участі у справі в якості співвідповідача управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Судовий розгляд справи відкласти «17» грудня 2020 року на “14” год.

Про день судового розгляду повідомити сторін.

Копію ухвали разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї документів направити управлінню патрульної поліції в Чернівецькій області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
93125728
Наступний документ
93125730
Інформація про рішення:
№ рішення: 93125729
№ справи: 714/837/20
Дата рішення: 26.11.2020
Дата публікації: 30.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Герцаївський районний суд Чернівецької області
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (23.02.2021)
Результат розгляду: повернуто скаргу
Дата надходження: 08.10.2020
Предмет позову: про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення по справі про адмін. правопорушення
Розклад засідань:
16.10.2020 10:00 Герцаївський районний суд Чернівецької області
29.10.2020 15:30 Герцаївський районний суд Чернівецької області
26.11.2020 10:00 Герцаївський районний суд Чернівецької області
17.12.2020 14:30 Герцаївський районний суд Чернівецької області