Ухвала від 24.11.2020 по справі 826/19116/16

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 826/19116/16

УХВАЛА

24 листопада 2020 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача: Беспалова О.О. та суддів: Ключковича В.Ю., Парінова А.Б., перевіривши апеляційну скаргу Головного управління Державної податкової служби у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 01 жовтня 2020 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Державної фіскальної служби України про поновлення на роботі, -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління Державної податкової служби у м. Києві на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 01 жовтня 2020 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Державної податкової служби у м. Києві, Державної фіскальної служби України про поновлення на роботі.

Встановити учасникам справи триденний строк з моменту отримання копії ухвали, але не пізніше п'ятнадцяти днів з дати її винесення, на подання відзиву на апеляційну скаргу та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач О.О. Беспалов

Судді В.Ю. Ключкович

А.Б. Парінов

Попередній документ
93079245
Наступний документ
93079247
Інформація про рішення:
№ рішення: 93079246
№ справи: 826/19116/16
Дата рішення: 24.11.2020
Дата публікації: 27.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Шостий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Відкрито провадження (24.11.2020)
Дата надходження: 19.11.2020
Предмет позову: про поновлення на роботі
Розклад засідань:
26.02.2020 11:00 Касаційний адміністративний суд
02.04.2020 14:45 Окружний адміністративний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
БЕСПАЛОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ДАНИЛЕВИЧ Н А
суддя-доповідач:
АРСІРІЙ Р О
БЕСПАЛОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ДАНИЛЕВИЧ Н А
відповідач (боржник):
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві
Державна податкова інспекція в Оболонському районі Головного управління ДФС у м. Києві
Державна податкова служба України
Державна фіскальна служба України
заявник апеляційної інстанції:
Головне управління Державної податкової служби у м. Києві
заявник касаційної інстанції:
Державна податкова інспекція в Оболонському районі Головного управління ДФС у м. Києві
Державна фіскальна служба України
позивач (заявник):
Юрчук Євген Федорович
представник відповідача:
Убогий Сергій Анатолійович
суддя-учасник колегії:
БЕВЗЕНКО В М
КЛЮЧКОВИЧ ВАСИЛЬ ЮРІЙОВИЧ
ПАРІНОВ АНДРІЙ БОРИСОВИЧ
ШЕВЦОВА Н В