"22" квітня 2010 р. Справа № 11/12
За позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по
Закарпатській області, м. Ужгород
до відповідача 1: Відкритого акціонерного товариства "Мукачівприлад",
м.Мукачево
до відповідача 2: Мукачівської міської ради, м.Мукачево
про: зобов'язання до передачі та прийняття будівлі до комунальної власності територіальної громади м.Мукачева житлового фонду - гуртожитку на 105 місць по вул.Верді,5 в м.Мукачево.
Головуючий суддя - Якимчук Л.М.
Представники:
від позивача - Фраткіна Т.Ф. - головний спеціаліст юридичного відділу, довіреність від 11.01.2010.
від відповідача 1 - не з"явився.
від відповідача 2 - Ільтьо І.І. - головний спеціаліст юридичного відділу, довіреність від 03.10.2010.
Позивач звернувся до суду з позовом про зобов'язання відповідача 1 передати, а відповідача 2 прийняти до комунальної власності територіальної громади м.Мукачева житловий фонд - гуртожиток на 105 місць по вул.Верді,5 в м.Мукачево.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав у повному обсязі, аргументуючи обставинами, викладеними в позовній заяві.
Відповідач 1 явку свого уповноваженого представника у судове засідання не забезпечив, разом з тим, надіслав суду відзив у якому просить зупинити провадження у справі до прийняття рішення Верховним Судом України по справі №16/215, однак, доказів про прийняття справи до провадження Верховним Судом України не подав, у зв"язку з чим у задоволенні клопотання належить відмовити.
З огляду на викладене, розгляд справи належить відкласти на інший термін.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Розгляд справи відкласти на "30" квітня 2010 р. на 14:30 год.
2. Явку уповноважених представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
Суддя Якимчук Л.М.