,
Справа № 171/2203/20
3/171/712/20
24 листопада 2020 року м. Апостолове Дніпропетровської області
Суддя Апостолівського районного суду Дніпропетровської області Чумак Т.А., розглянувши справу про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , не працюючого, що проживає в АДРЕСА_1 , зареєстрованого в АДРЕСА_2 , за ст.85-1 КУпАП,
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 043388 від 11.10.2020 року ОСОБА_1 11.10.2020 року о 19-30 год. на береговій смузі Каховського водосховища Мар'янська затока с. Мар'янське поблизу вул.. Перше Травня Апостолівського району Дніпропетровської області зберігав заборонене знаряддя лову, а саме: саморобний пристрій для лову водних біоресурсів за допомогою електричного струму - металева коробка з текстиловими пластинами з регулятором потужності, дроти білого кольору, тумблер чорного кольору, порушив п.3.14 Правил любительського і спортивного рибальства, ст.. 52-1 ЗУ про «Тваринний світ», ст.. 63 ЗУ про «Тваринний світ» та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 85 - 1 КУпАП.
Вивчивши матеріали справи, приходжу до висновку, що вказана адміністративна справа підлягає закриттю з наступних підстав.
Відповідальність за виготовлення, збут, зберігання чи реклама заборонених знарядь добування (збирання) об'єктів тваринного або рослинного світувстановлена статтею 85-1 КУпАП, яка містить дві частини.
Стаття 245 КУпАП передбачає, що завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із законом.
Відповідно до вимог ст.280 КУпАП має бути з'ясовано, чи було вчинене адміністративне правопорушення та чи винна особа у його вчиненні, та згідно із ст.252 КУпАП слід дослідити наявні у справі докази, дати їм належну правову оцінку і в залежності від встановленого, прийняти законне, обґрунтоване і вмотивоване рішення.
Згідно зі ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку посадова особа встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Ці данні встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення та іншими документами.
Як вбачається з матеріалів адміністративної справи, ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 85-1 КУпАП, без зазначення частини вказаної статті, за якою кваліфіковано дії останнього.
Оцінивши наявні в даній адміністративній справі докази, приходжу до висновку про відсутність події адміністративного правопорушення, передбаченого КУпАП, у зв'язку з чим справа про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 підлягає закриттю на підставі п.1 ст. 247 КупАП за відсутністю події адміністративного правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.33,34, ст. 85-1 , 284, п.1 ст.247 КУпАП,
Провадження в справі про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за ст. 85-1 КУпАП закрити в зв'язку з відсутністю події адміністративного правопорушення.
Постанову може бути оскаржено протягом 10 днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Дніпровського апеляційного суду через Апостолівський районний суд.
Суддя: Т. А. Чумак