Справа № 420/8886/20
23 листопада 2020 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Потоцької Н.В.
розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження (в порядку ст. 262 КАС України) справу за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області до комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" про стягнення заборгованості на виплату та доставку пільгових пенсій,
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду знаходиться справа за адміністративним позовом Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області до комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" в якому, з урахуванням заяви про збільшення позовних вимог позивач просить:
стягнути з комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області заборгованість в розмірі 251 258,72 грн. (двісті п'ятдесят одна тисяча двісті п'ятдесят вісім грн 72 коп.) за період з 01.04.2020 р. по 25.09.2020 р.
Позовні вимоги обґрунтовані наступним.
Комунальне некомерційне підприємство "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" є юридичною особою за законодавством, включено до ЄДРПОУ за номером 01998526 та перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області.
Згідно ст. 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності. їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників. Для цих платників збору об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату та доставку пенсій за віком на пільгових умовах, призначених відповідно до ст. 114 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» до досягнення працівниками пенсійного віку, встановленого ст. 26 зазначеного Закону.
Станом на дату подання заяви про збільшення позовних вимог Комунальне некомерційне підприємство "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" має заборгованість в розмірі 251 258,72 грн. перед Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсії.
Органами Пенсійного фонду України складено та направлено керівнику комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій на пенсіонерів, а саме за списком №1: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 ; та за списком №2: ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 за період з 01.04.2020 р. по 25.08.2020 р.
Суми витрат на виплату пільгових пенсій відповідачем не відшкодовані на час звернення із адміністративним позовом, чим порушено п.6.1 р.6 Інструкції «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України» та ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Процесуальні дії
Ухвалою суду від 16.09.2020 року позовну заяву залишено без руху та надано позивачу час для усунення недоліків позовної заяви.
23.09.2020 року позивачем усунуто недоліки позовної заяви.
Ухвалою суду від 23.09.2020 року відкрито провадження по справі в порядку спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, відповідно до ст. 262 КАСУ.
Відповідно ст.162 КАС України відповідачу встановлено п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження для подання відзиву на позовну заяву.
05.10.2020 року за вх.№41006/20 позивачем подано заяву про збільшення позовних вимог.
Ухвалою суду від 06.10.2020 року заяву про збільшення позовних вимог залишено без руху та надано позивачу на усунення недоліків заяви.
16.10.2020 року за вх.№43200/20 від відповідача надійшов відзив, в обґрунтування якого зазначено, що пенсійне забезпечення застрахованих осіб, які працювали або працюють на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком № 1 та за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах, які відповідно до цього Закону мають право на пенсію на пільгових умовах, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. У відповідності до п. 1.18 Статуту Відповідача, підприємство здійснює некомерційну господарську діяльність, організовує свою діяльність відповідно до кошторису, затвердженого Галузевим управлінням, самостійно організовує виробництво продукції (робіт, послуг) і реалізує її за цінами (тарифами), що визначаються в порядку, затвердженому рішенням Одеської обласної ради відповідно до чинного законодавства або на безоплатних умовах відповідно до державних та місцевих програм. Також, як вбачається з Плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету на 2020 рік (копія додається), галузевим управлінням передбачено та виплачено на соціальне забезпечення з січня по березень (включно) 106 525,00 грн. З 01 квітня 2020 року та до кінця поточного року витрати на соціальне забезпечення, галузевим управлінням не передбачені та відповідно не здійснюються. Своїм листом, Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації від 08.04.2020 року за вих. № 10-14-1290/1462 повідомив Відповідача про вступ в силу другого етапу реформи з 01.04.2020 року, що передбачає зміну принципів фінансування закладів охорони здоров'я, що надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу, а саме перехід з фінансування діяльності установи на відшкодування медичним закладам коштів, витрачених на надання медичної послуги за договорами з Національною службою здоров'я України та про те, що з 01.04.2020 р. в Державному бюджеті України не передбачена медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, яка спрямовувалась на утримання закладів охорони здоров'я, всі послуги які не законтрактовані можуть надаватись за рахунок платних послуг згідно законодавства, а також за договорами між закладами охорони здоров'я, внаслідок чого, з 01.04.2020 року, коштів за КЕКВ 2710 «Виплата пенсій і допомоги» для відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за списком №1 та №2 КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» Одеської обласної ради в кошторисі передбачено не було. Таким чином, витрати, на виплату та доставку пільгових пенсій за списком №1 та №2, не можуть бути покриті за рахунок надходжень від НСЗУ, тобто Підприємство повинен покривати їх самостійно за рахунок надходжень з інших джерел та доходи за рахунок власних надходжень, зокрема, надходження від платних послуг Підприємства, у структурі собівартості не містять витрати на виплату та доставку пільгових пенсій й спрямовані для використання винятково в межах статутної діяльності, а саме на Фінансування видатків з оплати праці медичних працівників, сплати ЄСВ, інших зарплатних податків та зборів, оплати комунальних послуг та оновлення матеріально- технічної бази КНП та інше. Інші джерела, такі як додаткова дотація та видатки за цільовим призначенням, вони мають суворо цільовий характер й не передбачають покриття витрат за КЕКВ 2710 «Виплата пенсій і допомоги».
На виконання вимог ухвали суду від 06.10.2020 року позивачем усунуто недоліки заяви про збільшення позовних вимог.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ ВСТАНОВЛЕНІ СУДОМ.
Комунальне некомерційне підприємство "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" є юридичною особою за законодавством, включено до ЄДРПОУ за номером 01998526. Код КВЕД 86.10 Діяльність лікарняних закладів (основний). Перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області.
Позивачем на адресу відповідача направлено обгрунтований помісячний розрахунок, заявленої для стягнення суми боргу по відшкодуванню пільгової пенсії за списком №1 та списком №2 по підприємству- боржнику КНП «Одеська обласна клінічна лікарня».
Згідно розрахунку заборгованості за період з 01.04.2020 року по 25 вересня 2020 року загальний розмір заборгованості КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за Списком №1 та Списком №2 становить в загальному розмірі 251 258,72 грн.
РЕЛЕВАНТНІ ДЖЕРЕЛА ПРАВА ТА ВИСНОВКИ СУДУ.
Стаття 19 Конституції України.
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Суд перевіряє дії відповідача на відповідність вимогам ч.2-3 ст.2 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України).
У «Науковому висновку щодо меж дискреційного повноваження суб'єкта владних повноважень та судового контролю за його реалізацією», опублікованому на офіційному сайті Верховного Суду, зазначено, що «дискреційне повноваження може полягати у виборі діяти, чи без діяти, а якщо діяти, то у виборі варіанту рішення чи дії серед варіантів, що прямо або опосередковано закріплені у законі».
Конституція України (в редакції станом на 30.09.2016 року) містить статтю 124 «…Юрисдикція судів поширюється на будь-який юридичний спір та будь-яке кримінальне обвинувачення. У передбачених законом випадках суди розглядають також інші справи.», яка визначає можливість судового захисту за наявності юридичного спору.
Підставами юридичного спору в даній справі стала виникла заборгованість КНП «Одеська обласна клінічна лікарня» в розмірі 251 258,72 грн по відшкодуванню витрат на виплату та доставку пільгових пенсії.
Спеціальними законами, які визначають принципи, засади і механізми функціонування системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування є Закон України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» №1058-IV від 09 липня 2003 року (далі - Закон №1058-IV) та Закон України «Про пенсійне забезпечення» №1788-XII від 05 листопада 1991 року (далі - Закон №1788-XII).
Згідно пункту 1 статті 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» № 400/97-ВР від 26 червня 1997 року (далі - Закон №400/97-ВР), платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є: суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.
Збір на обов'язкове державне пенсійне страхування платники збору сплачують до Пенсійного фонду у порядку, визначеному законодавством України (ст.3 Закону №400/97-ВР).
Відповідно до абз.4 п.1 ст.2 та абз.2 п.1 ст.4 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» №400/97-ВР від 26 червня 1997 року, суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи-суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників сплачують до Пенсійного фонду України 100% фактичних витрат на виплату і доставку пенсій працівникам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2, призначених відповідно до п.п. «б»-«з» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», до досягнення ними пенсійного віку, передбаченого ст.12 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
Пунктом 2 Прикінцевих положень Закону №1058-IV передбачено, що покриття витрат Пенсійного фонду на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах відповідно до статей 13 і 14 Закону України «Про пенсійне забезпечення» до набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» та призначених відповідно до частин другої і третьої статті 114 цього Закону до досягнення пенсійного віку, визначеного статтею 26 цього Закону, здійснюється у такому порядку:
за рахунок коштів Державного бюджету України пенсії, призначені особам відповідно до пунктів "б" - "з" статті 13 Закону України "Про пенсійне забезпечення" (стосовно осіб, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) та відповідно до статті 14 Закону України "Про пенсійне забезпечення" до набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій" та після цієї дати відповідно до пунктів 2-8 частини другої статті 114 цього Закону (стосовно осіб, які працювали у сільськогосподарських товаровиробників, які на дату відшкодування віднесені до четвертої групи платників єдиного податку, що визначені підпунктом 4 пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України) та частини третьої статті 114 цього Закону.
У разі недостатності зазначених коштів фінансування суми, якої не вистачає для повного покриття витрат на виплату та доставку таких пенсій, здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Відповідно до п.6.1 розділу 6 Інструкції «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України», яка затверджена Постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 року №21-1 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.01.2004 року № 64/8663, відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону.
Відповідно до п.6.2 розділу 6 Інструкції, витрати на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покриваються цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу, необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
Відповідно до ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» працівники, зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, - за Списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць - після досягнення 50 років і при стажі роботи не менше 25 років у чоловіків, з них не менше 10 років на зазначених роботах, і не менше 20 років у жінок, з них не менше 7 років 6 місяців на зазначених роботах.
Працівникам, які не мають стажу роботи з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці, передбаченого абзацом 2 цього пункту, але мають не менше половини стажу на зазначених роботах, за наявності передбаченого загального стажу роботи пенсії за віком на пільгових умовах призначаються із зменшенням пенсійного віку, встановленого абзацом 1 ч.1 ст.26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».
Згідно п.6.4 розділу 6 Інструкції «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України», яка затверджена Постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 року №21-1 розмір сум, що підлягають відшкодуванню на поточний рік визначається відділами доходів органами ПФУ щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону, які надсилаються підприємствам, установам, організаціям до 20-го січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Відповідно до п.6.5 Інструкції, повідомлення складається на підставі відомостей відділів з призначення пенсій органів Пенсійного фонду України, які подаються за попередній рік до 1 січня поточного року та протягом 10 днів з дня прийняття рішення про призначення нової пенсії.
Додаткові пенсії, доплати, надбавки та підвищення, призначені відповідно до законодавства України, не включаються до розміру фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, що підлягають відшкодуванню.
На підставі довідок управлінням пенсіонерам за списком №1: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , ОСОБА_12 , ОСОБА_13 , ОСОБА_14 , ОСОБА_15 , ОСОБА_16 ; та за списком №2: ОСОБА_17 , ОСОБА_18 , ОСОБА_19 , ОСОБА_20 призначено пенсію за віком на пільгових умовах та своєчасно і в повному обсязі виплачено призначену пенсію.
Підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України.
Отже, відповідач зобов'язаний відшкодувати органу Пенсійного фонду України суми фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Порядок відшкодування підприємством витрат Пенсійного фонду України на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах встановлено Інструкцією «Про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України», затвердженої Постановою управління Пенсійного фонду України №21-1 від 19.12.2003 року, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України за №64/8663 від 16.01.2004 року.
Розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами доходів органів Пенсійного фонду України щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», які надсилаються підприємствам до 20 січня поточного року та протягом 10 днів з новопризначених пенсій. Підприємства, відповідно до підпункту 6.8 пункту 6 Інструкції №21-1 від 19.12.2003 року, щомісяця до 25 числа вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Як вбачається з матеріалів справи, Головним управлінням Пенсійного фонду України в Одеській області, відповідачу надіслані розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених відповідно до п.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» в частині пенсій, призначених відповідно до п. «б»-«з» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення».
Інформація про оскарження розрахунків КНП "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради", на час розгляду справи про стягнення заборгованості по відшкодуванню фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, у суду відсутня.
У встановлений законодавством термін, відповідач не сплатив визначену у розрахунках суму фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій працівникам відповідача, внаслідок чого утворилась заборгованість у загальному розмірі 251 258, 72грн., що підтверджується розрахунком заборгованості про відшкодування витрат на доставку пенсій.
Доказів самостійної сплати вказаної суми боргу КНП "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" до суду не надано.
Згідно ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Згідно ч.2 ст. 77 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача. У таких справах суб'єкт владних повноважень не може посилатись на докази, які не були покладені в основу оскаржуваного рішення, за винятком випадків, коли він доведе, що ним було вжито всіх можливих заходів для їх отримання до прийняття оскаржуваного рішення, але вони не були отримані з незалежних від нього причин.
Згідно ст. 86 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні та оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Згідно із ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.
Згідно практики Європейського суду з прав людини та зокрема, рішення у справі "Серявін та інші проти України" від 10 лютого 2010 року, заява 4909/04, суд повторює, що згідно з його усталеною практикою, яка відображає принцип, пов'язаний з належним здійсненням правосуддя, у рішеннях судів та інших органів з вирішення спорів мають бути належним чином зазначені підстави, на яких вони ґрунтуються. Хоча пункт 1 статті 6 Конвенції зобов'язує суди обґрунтовувати свої рішення, його не можна тлумачити як такий, що вимагає детальної відповіді на кожен аргумент. Міра, до якої суд має виконати обов'язок щодо обґрунтування рішення, може бути різною в залежності від характеру рішення (рішення у справі Руїс Торіха проти Іспанії від 9 грудня 1994 року, серія A, N 303-A, п.29).
Згідно зі ст. 242 Кодексу адміністративного судочинства України, рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.
Згідно зі ст. 249 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватись на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, підтверджених тими доказами, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.
Доказів, які б спростовували доводи позивача, відповідачем до суду не надано.
За наведених обставин суд дійшов висновку про обґрунтованість позовних вимог позивача та вважає їх такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч.2 ст.139 КАС України при задоволенні позову суб'єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб'єкта владних повноважень, пов'язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Оскільки спір вирішено на користь суб'єкта владних повноважень, а також за відсутності витрат позивача - суб'єкта владних повноважень, пов'язаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.
Керуючись ст. ст. 12,139, 242, 246, 250, 251, 255, 262, 295, 297 КАС України, суд,
Адміністративний позов Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області до комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" про стягнення заборгованості на виплату та доставку пільгових пенсій - задовольнити повністю.
Стягнути з комунального некомерційного підприємства "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області заборгованість в розмірі 251 258,72 грн. (двісті п'ятдесят одна тисяча двісті п'ятдесят вісім грн 72 коп.) за період з 01.04.2020 р. по 25.09.2020 р.
Рішення суду набирає законної сили відповідно до ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в порядку та у строки, встановлені ст. ст. 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України
Пунктом 15.5 розділу VII "Перехідні положення" КАС України від 03 жовтня 2017 року визначено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи зберігаються порядок подачі апеляційних скарг та направлення їх до суду апеляційної інстанції, встановлені Кодексом адміністративного судочинства України від 06 липня 2005 року.
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.
Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області, код ЄДРПОУ 20987385, адреса:65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, факс: 728-36-53, upr@od.pfu.gov.ua,upr@ods.pfu
Комунальне некомерційне підприємство "Одеська обласна клінічна лікарня" Одеської обласної ради" - адреса: 65025, м. Одеса, вул. Ак. Заболотного, 26, код ЄДРПОУ 01998526.
Головуючий суддя Потоцька Н.В.
.