Ухвала від 24.11.2020 по справі 400/4674/19

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження у справі

24 листопада 2020 р. № 400/4674/19

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі судді Птичкіної В. В., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання про зупинення провадження у адміністративній справі

за позовом:Головного управління ДФС у Миколаївській області, вул. Лягіна, 6, м. Миколаїв, 54001

до відповідача:Приватного підприємства "Новас Агро", вул. Морехідна, 2-а, офіс 203, м. Миколаїв, 54038

про:накладення арешту на кошти та інші цінності,

ВСТАНОВИВ:

Приватне підприємство "Новас Агро" (далі - відповідач) звернулося до суду з клопотанням, в якому просить зупинити провадження в адміністративній справі до набрання законної сили судовими рішеннями у справах № 400/688/20 та № 400/689/20.

В обгрунтування клопотання позивач зазначає про неможливість розгляду адміністративної справі № 400/4674/19 до набрання законної сили судовими рішеннями у справах № 400/688/20 та № 400/689/20, оскільки у цих справах предметом оскарження є податкові повідомлення-рішення, на яких грунтуються позовні вимоги Головного управління ДФС у Миколаївській області до відповідача.

Суд установив, що рішення суду від 26.05.2020 у справі № 400/689/20 (щодо оскарження податкового повідомлення-рішення від 07.11.2018 № 001019811903) набрало законної сили 12.08.2020.

Рішення суду від 09.11.2020 у справі № 400/688/20 (щодо оскарження податкового повідомлення-рішення від 21.11.2018 № 00108811403) законної сили не набрало.

Оскільки позовні вимоги ГУ ДФС у Миколаївській області до відповідача грунтуються, серед іншому, на податковому повідомленні - рішенні від 21.11.2018 № 00108811403, провадження у справі належить зупинити до набрання законної сили судовим рішенням у справі № 400/688/20.

За приписами пункту 3 частини першої статті 236 Кодексу адміністративного судочинства України, суд зупиняє провадження у справі в разі об'єктивної неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного провадження, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі; суд не може посилатися на об'єктивну неможливість розгляду справи у випадку, коли зібрані докази дозволяють встановити та оцінити обставини (факти), які є предметом судового розгляду.

На підставі викладеного та керуючись пунктом 3 частини першої статті 236, статтею 248 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

1. Клопотання відповідача задовольнити.

2. Зупинити провадження у справі 400/4674/19 до набрання законно сили судовим рішенням у справі № 400/688/20.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено Кодексом адміністративного судочинства України.

Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину ухвали суду, або справу було розглянуто в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Апеляційна скарга подається учасниками справи відповідно до статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням пункту 15.5 Розділу VII Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.В. Птичкіна