Рішення від 06.11.2020 по справі 340/3919/20

КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 листопада 2020 року м. Кропивницький Справа № 340/3919/20

Кіровоградський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Петренко О.С., розглянувши у порядку спрощеного (письмового) провадження адміністративну справу

за позовом: ОСОБА_1 , АДРЕСА_1

до відповідача: Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Кропивницькому ради, вул. А. Паученка, 53/39, м. Кропивницький,25006

про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до Кіровоградського окружного адміністративного суду з позовом, в якому, з урахуванням уточнень, просить суд:

1)визнати протиправними дії відповідача щодо відмови їй в перерахунку розміру призначеної житлової субсидії для оплати ЖКП від 04.06.2020 року, з урахуванням п. 33 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року №848 (в редакції на час виникнення спірних правовідносин)

2) зобов'язати Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Кропивницькому ради здійснити їй перерахунок розміру призначеної їй житлової субсидії для оплати ЖКГ на опалювальний період 2019-2020 роки, з урахуванням п.33 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року за №848 ( в редакції на час виникнення спірних правовідносин) /без врахування до сукупного доходу одноразової допомоги, яка надається, відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності у справі №735684 за заявою про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі від 02.04.2020.

Ухвалою Кіровоградського окружного адміністративного суд від 06.10.2020 року відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження, без повідомлення сторін (а.с.36-37).

В обґрунтування позовних вимоги позивач зазначає, що відповідач протиправно відмовив у перерахунку субсидії для оплати житлово-комунальних послуг, посилаючись на п.33 Положення про порядок призначення житлової субсидії, оскільки неправомірно врахував до складу сукупного доходу суму аліментів та розмір одноразової грошової допомоги.

Відповідач, у своєму відзиві на позовну заяву заперечує проти вимог позивача. Наголошує, що відповідачем не порушувались права позивача, оскільки у позивача відсутні правові підстави для отримання житлової субсидії для оплати ЖКП.

Від позивача до суду надійшла відповідь на відзив.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив наступне.

Судом встановлено, що 25.09.2019 року ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована та проживає за адресою: АДРЕСА_2 , звернулася до Управління соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради з заявою про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі через АТ «Ощадбанк» (зареєстрована за № 5/1490).

До заяви позивач надала, зокрема:

- декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 25.09.2019 року, у Розділі ІІІ якої «Дані про види та суми доходів осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім'ї осіб зі складу домогосподарства незалежно від реєстрації їхнього місця проживання (фактичного місця проживання), інформація про які відсутня в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування за період (у тому числі закордонні грошові перекази) з 01.01.2019 р. до 30.06.2019 р.» ОСОБА_1 зазначила, що до доходів осіб, які входять до складу домогосподарства, крім заробітної плати, відноситься одноразова вихідна допомога, отримана ОСОБА_2 від ТМО «ЦЕМД та МК» відповідно до ст. 44 КЗпП України;

- довідку про склад сім'ї або зареєстрованих у житловому приміщенні /будинку осіб від 11.09.2019 року №129, видану квартальним комітетом №6 Подільської районної у місті Кропивницькому ради, з якої вбачається, що до складу сім'ї/зареєстрованих за адресою:

АДРЕСА_3 входять 4 (чотири) особи, а саме:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,

ОСОБА_3 , дочка, ІНФОРМАЦІЯ_2 ,

ОСОБА_2 , чоловік, ІНФОРМАЦІЯ_3 , ОСОБА_4 , батько, ІНФОРМАЦІЯ_4 ,

Крім того, у довідці зазначено, що ОСОБА_4 за даною адресою зареєстрований, але не проживає;

- довідку від 09.09.2019 року № 352, видану виконавчим комітетом Диминської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області про те, що ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , проживає без реєстрації за адресою: АДРЕСА_4 .

Відповідно до Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 19.09.2006 року № 345 (зареєстрований: в Міністерстві юстиції України 06.10.2006 року за №. 1098/12972) в Управлінні оформлена особова справа за № 735684.

Рішенням комісії виконавчого комітету Подільської районної у місті Кропивницькому ради з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, житлових субсидій, пільг та тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату від 27.11.2019 року ОСОБА_1 призначено житлову субсидію, якщо в житловому приміщенні (будинку) є кілька розділених особових рахунків - з вересня 2019 року (протокол № 47 від 27.11.2019 року).

З довідки про завантажені доходи по справі № 735684 за І-П квартали 2019 року, отриманої згідно електронного обміну інформацією з Державною фіскальною службою України, вбачається, що чоловік позивача ОСОБА_2 отримав заробітну плату (код ознаки доходу 101) у розмірі 20 623,97 грн. від ФОП ОСОБА_5 (РНОКПП НОМЕР_1 ) та заробітну плату (код ознаки доходу 101) у розмірі 18 304,13 грн. від Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» (код ЄДРПОУ 38540447).

Згідно з Довідником ознак доходів, додатку до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (пункт 3.6 розділу ІІІ), затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 року № 4, ознака доходу 101 - доходи у вигляді заробітної плати, нараховані (виплачені) платнику податку відповідно до умов трудового договору (контракту), крім доходів, зазначених в абзаці третьому пункту 4 підрозділу 1 розділу ХХ Кодексу (підпункт 164.2.1 пункту 164.2 статті 164 розділу IV Кодексу.

На підставі рішення комісії від 27.11.2019 року Центром соціальних виплат та компенсацій: управлінням соціального захисту населення Подільської районної у місті Кропивницькому ради на фактичну кількість проживаючих призначено житлову субсидію на період з вересня 2019 року по квітень 2020 року включно та здійснено розрахунок: 07.12.2019 року на вересень 2019 року, 16.12.2019 року на жовтень 2019 року, 23.01.2020 року на період з листопада 2019 року по березень 2020 року. До розрахунку субсидії враховувалися доходи сім'ї, а саме: заробітна плата ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за період з січня 2019 року по червень 2019 року включно.

Після розрахунку, з урахуванням доходів позивача та її чоловіка, які враховуються під час призначення житлової субсидії, отриманих протягом І кварталу 2019 року та П кварталу 2019 року, розмір призначеної житлової субсидії склав «О» - розмір обов'язкового відсотку платежу перевищує загальний розмір плати за житлово-комунальних послуг в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово- комунальними послугами.

06.04.2020 року Управлінням отримано від позивача:

- заяву про перегляд/перерахунок призначеної житлової субсидії на опалювальний період 2019-2020 року;

- копію наказу ТМО «Центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» від 13.05.2019 року № 165/л «Про звільнення водія автотранспортних засобів (санітарного автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги) ОСОБА_2 ».

16.04.2020 року Управлінням отримано від Комунального некомерційного підприємства «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області Кіровоградської обласної ради» лист (вих. № 459), згідно з яким у травні 2019 року ОСОБА_2 була нарахована та виплачена за відрахуванням ПДФО (18%) вихідна допомога у розмірі тримісячного середнього заробітку відповідно до ст. 44 КЗпП України у розмірі 12 605,04 грн.

Не погоджуючись з вказаними діями відповідача, позивач звернулася до суду з даним позовом.

Вирішуючи спір по суті заявлених позовних вимог суд зазначає, що умови призначення та порядок надання громадянам житлових субсидій визначені Положенням про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 №848 (в редакції, чинній на момент виникнення спірних правовідносин) (далі - Положення №848).

Житлова субсидія є безповоротною адресною державною соціальною допомогою громадянам - мешканцям домогосподарств, що проживають в житлових приміщеннях (будинках) і не можуть самотужки платити за житлово-комунальні послуги, оплачувати витрати на управління багатоквартирним будинком (п.1 Положення № 848).

Пунктом 2 Положення №848 визначено, що право на отримання житлової субсидії мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України (далі - громадяни), що проживають у житлових приміщеннях (будинках).

Відповідно до п.3 Положення №848, призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві і Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) рад (далі - структурні підрозділи з питань соціального захисту населення).

Житлова субсидія призначається одному із членів домогосподарства, які зареєстровані і фактично проживають в житловому приміщенні (будинку) (п.8 Положення №848).

Пунктом 16 Положення № 848 встановлено, що після закінчення строку отримання житлової субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок житлової субсидії на наступний сезон для домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому сезоні (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб та осіб, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб) (абз.1).

При цьому, абзац 13 пункту 16 Положення №848 регламентує, якщо житлову субсидію у попередньому сезоні призначено за рішенням комісії, призначення житлової субсидії на наступний сезон здійснюється структурним підрозділом з питань соціального захисту населення без повторного прийняття рішення комісією у разі, коли не змінилися обставини, на підставі яких прийнято попереднє рішення комісії (крім орендарів, внутрішньо переміщених осіб, громадян, які звертаються за призначенням житлової субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, а також домогосподарств, у яких кількість фактично проживаючих зареєстрованих осіб менша, ніж кількість зареєстрованих осіб).

Тобто, Положення №848 передбачає призначення житлової субсидії на новий період без звернення громадян та без прийняття відповідного рішення у разі не змінності обставин, на підставі яких відбулося призначення житлової субсидії у попередньому сезоні.

Разом з тим, пункт 6 Положення №848 визначає підстави для не призначення субсидії, згідно з яким житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:

1) загальна площа житлового приміщення перевищує 120 кв. метрів для квартири і 200 кв. метрів для індивідуального будинку (крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, в яких не менше року проживають троє і більше дітей, з урахуванням тих, над якими встановлено опіку чи піклування);

2) будь-хто із складу домогосподарства або член сім'ї особи із складу домогосподарства має у своєму володінні транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п'яти років (крім мопеда). При цьому не враховуються транспортні засоби, одержані безоплатно чи придбані на пільгових умовах через структурні підрозділи з питань соціального захисту населення, у тому числі за рахунок грошової допомоги на придбання автомобіля. Наявність (відсутність) у власності або володінні зазначених осіб транспортних засобів зазначається у декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Якщо право власності або володіння на транспортний засіб набуто під час отримання житлової субсидії, громадянин, якому призначено житлову субсидію, протягом 30 календарних днів зобов'язаний повідомити про це структурному підрозділу з питань соціального захисту населення незалежно від розміру вартості транспортного засобу;

3) у складі домогосподарства або у складі сім'ї члена домогосподарства є особи, що досягли 18-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії (далі - особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії), і в цьому періоді: за інформацією ДФС, Пенсійного фонду України, у них взагалі відсутні доходи, які враховуються під час призначення житлової субсидії; або вони отримували середньомісячний сукупний дохід менший, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої на початок періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії; та/або вони не сплатили єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у розмірі, не меншому ніж мінімальний, сумарно протягом трьох місяців у періоді, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії. Житлові субсидії у випадках, передбачених абзацами другим - четвертим цього підпункту, призначаються, якщо особи, доходи яких враховуються під час призначення житлової субсидії, протягом такого періоду: навчалися за денною формою навчання у закладах середньої освіти, професійно-технічних навчальних закладах, закладах вищої освіти або зареєстровані у службі зайнятості як такі, що шукають роботу, і в цей період навчалися в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості; отримували хоча б один із таких видів доходу, як пенсію, стипендію, допомогу при народженні (усиновленні) дитини, допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомогу по догляду за особами з інвалідністю I і II групи внаслідок психічного розладу, допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, тимчасову державну соціальну допомогу непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомогу по безробіттю;

4) будь-хто із складу домогосподарства або член сім'ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла (в тому числі понаднормової площі житла у випадку, зазначеному у пункті 5цього Положення) та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень;

5) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;

6) структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов'язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, обов'язкової частки внеску/платежу на оплату витрат на управління багатоквартирним будинком, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.

Житлова субсидія у випадках, передбачених підпунктами 5 і 6 цього пункту, призначається з початку опалювального (неопалювального) сезону за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі) протягом двох місяців з початку такого сезону, в іншому випадку - з місяця, наступного за тим, в якому до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення надійшло документальне підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).

Як вбачається з матеріалів справи, підставою для не призначення позивачу житлової субсидії на новий період є інформація про отримання її чоловіком одноразової вихідної допомоги при звільненні.

Відповідно до п. 30 Положення 848, для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства, членів сім'ї особи із складу домогосподарства, зазначених у пунктах 24-28 цього Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

Відповідно до п. 33 Положення 848, до сукупного доходу не враховується, зокрема: сплачені аліменти (за умови документального підтвердження фактичної сплати)

Одноразова грошова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, незалежно від форми власності.

У відповідності до ст. 44 КЗпП України, при припиненні трудового договору внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору (статті 38 і 39) працівникові виплачується одноразова вихідна допомога у розмірі, передбаченому колективним договором, але не менше тримісячного середнього заробітку, яку і було виплачену ОСОБА_2 - особі зі складу домогосподарства, згідно наказу підприємства.

Дана обставина не спростовується відповідачем у письмовому відзиві та додатково підтверджується відповіддю КНП «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Кіровоградській області» від 16.04.2020р. № 459 на запит Відповідача від 14.04.2020р. № 1165/12-1, копія якого додана до відзиву.

Відповідно до листа-роз'яснення Мінсоцполітики України № 1365/0/112-20/203 від 20.02.2020р., до сукупного доходу не враховується одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, у разі, якщо ця допомога виплачується не систематично.

У відповідності до ст. 44 КЗпП України, при припиненні трудового договору внаслідок порушення власником або уповноваженим ним органом законодавства про працю, колективного чи трудового договору працівникові виплачується одноразова вихідна допомога, тобто даний вид допомоги виплачується одноразово лише при звільненні, а тому не містить ознаки систематичності, що підтверджується також відомостями про застраховану особу з ПФУ від 1 О.09.2019р. (форма ОК-5).

За наведених обставин, у вказаних відносинах, відповідач, враховуючи дохід отриманий чоловіком позивачки, як одноразову грошову допомогу діяв неправомірно.

За Рекомендацією № R (80) 2 комітету державам-членам стосовно реалізації адміністративними органами влади дискреційних повноважень, прийнятої Комітетом Європи 11 травня 1980 року на 316-й нараді заступників міністрів, під дискреційним повноваженням слід розуміти повноваження, яке адміністративний орган, приймаючи рішення, може здійснювати з певною свободою розсуду - тобто, коли такий орган може обирати з кількох юридично допустимих рішень те, яке він вважає найкращим за даних обставин.

Отже, під дискреційним повноваженням розуміють таке повноваження, яке надає певний ступінь свободи адміністративному органу при прийняті рішення, тобто, коли у межах, які визначені законом, адміністративний орган має можливість самостійно (на власний розсуд) вибрати один з кількох варіантів рішення.

З огляду на положення КАС України, щодо компетенції адміністративного суду, останній не може підміняти інший орган державної влади та перебирати на себе повноваження щодо вирішення питань, які законодавством віднесені до компетенції цього органу державної влади.

Отже, адміністративний суд у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень, виконуючи завдання адміністративного судочинства щодо перевірки відповідності їх прийняття (вчинення), передбаченим ч. 2 ст. 2 КАС України, критеріям, не втручається та не може втручатися у дискрецію (вільний розсуд) суб'єкта владних повноважень поза межами перевірки за названими критеріями.

Відповідно до положень ч. 2 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Відповідно до частин 1 та 3 статті 6 КАС України, суд при вирішенні справи керується принципом верховенства права, відповідно до якого, зокрема, людина, її права та свободи визнаються найвищими цінностями та визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Звернення до адміністративного суду для захисту прав і свобод людини і громадянина безпосередньо на підставі Конституції України гарантується.

З урахуванням встановлених обставин, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог.

Згідно з ч.1 ст.139 КАС України при задоволенні позову сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб'єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.

При зверненні до суду позивачем понесені судові витрати зі сплати судового збору в сумі 840,80 грн. (а.с.25), а тому суд стягує на користь позивача документально підтверджені судові витрати (судовий збір) в розмірі 840,80 грн. за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

Керуючись ст.ст. 9, 14, 73-78, 90, 143, 242-246, 250, 255 КАС України, суд, -

ВИРІШИВ:

Адміністративний позов задовольнити у повному обсязі.

Визнати протиправними дії Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Кропивницькому ради щодо відмови в перерахунку розміру призначеної житлової субсидії для оплати ЖКП ОСОБА_1 від 04.06.2020 року, з урахуванням п. 33 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року №848.

Зобов'язати Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Кропивницькому ради здійснити перерахунок ОСОБА_1 розміру призначеної житлової субсидії для оплати ЖКП на опалювальний період 2019-2020 роки, з урахуванням п.33 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21.10.1995 року за №848 ( в редакції на час виникнення спірних правовідносин) /без врахування до сукупного доходу одноразової допомоги, яка надається відповідно до законодавства або за рішенням органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності у справі №735684 за заявою про призначення та надання житлової субсидії у грошовій формі від 02.04.2020 року.

Стягнути на користь ОСОБА_1 (ін.код - НОМЕР_2 ) понесені судові витрати у вигляді сплаченого судового збору у розмірі 840,80 грн. за рахунок бюджетних асигнувань Управління соціального захисту населення Подільської районної у м. Кропивницькому ради (код ЄДРПОУ - 03197629).

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Рішення суду може бути оскаржене в апеляційному порядку до Третього апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги в 30-денний строк з дня складання повного судового рішення.

Повний текст рішення складено та підписано 18.11.2020 року.

Суддя Кіровоградського

окружного адміністративного суду О.С. Петренко