про відкриття апеляційного провадження
16 листопада 2020 рокуЛьвівСправа № 380/6545/20 пров. № А/857/13581/20
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Ільчишин Н. В.
суддів -Гуляка В. В.
Довгополова О. М.
перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року про відмову в ухваленні додаткового рішення у справі № 380/6545/20 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Державного агентства водних ресурсів України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії,
Проаналізувавши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 296 Кодексу адміністративного судочинства України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження, а також відсутні підстави для повернення апеляційної скарги чи відмови у відкритті апеляційного провадження.
З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження відсутні.
Керуючись статтями 296, 300 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 27 жовтня 2020 року про відмову в ухваленні додаткового рішення у справі № 380/6545/20 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Державного агентства водних ресурсів України про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити дії.
Учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом п'ятиденного строку з моменту вручення копії цієї ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач Н. В. Ільчишин
судді В. В. Гуляк
О. М. Довгополов