Справа №597/1075/20
Провадження №1-кп/597/80/2020
"12" листопада 2020 р. Заліщицький районний суд Тернопільської області
в складі головуючого судді ОСОБА_1
з участю:
секретаря судових засідань ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
потерпілої ОСОБА_4
розглянувши під час відкритого судового засідання обвинувальний акт по кримінальному провадженні №12020215080000006 про обвинувачення ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.125 ч.1 КК України,
Ухвалою суду 21.10.2020 року розгляд даного кримінального провадження вирішено було відкласти, доставити приводом в зал судових засідань обвинуваченого ОСОБА_5 , виконання даної ухвали доручено Заліщицькому відділенню поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
Вищевказана ухвала суду про привід ОСОБА_5 . Заліщицьким відділенням поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області не виконана. В судове засідання обвинувачений ОСОБА_5 повторно не прибув.
Прокурор в судовому засіданні заявив клопотання про забезпечення явки в судове засідання обвинуваченого приводом.
Потерпіла в судовому засіданні проти заявленого клопотання не заперечує.
Відповідно до ст.323 ч.1 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового засідання і вживає заходів до забезпечення його прибуття до суду. Суд також має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.
Заслухавши клопотання прокурора, думку з приводу заявленого клопотання потерпілої, суд вважає, що клопотання підлягає до задоволення, судовий розгляд даного кримінального провадження слід відкласти та доставити обвинуваченого в судове засідання приводом.
Керуючись ст.ст.140, 143, 323 Кримінального процесуального кодексу України, суд
Розгляд кримінального провадження №12020215080000006 про обвинувачення ОСОБА_5 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.125 ч.1 КК України відкласти на 09 годину 09 грудня 2020 року, про що повідомити сторін та інших учасників кримінального провадження.
Доставити приводом в зал судових засідань №1 Заліщицького районного суду Тернопільської області на 09 годину 09 грудня 2020 року обвинуваченого ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , жителя АДРЕСА_1 .
Виконання даної ухвали доручити Заліщицькому відділенню поліції Чортківського відділу поліції ГУНП в Тернопільській області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1