Справа № 362/1836/20
Провадження № 2/362/1638/20
16.11.2020 року Васильківський міськрайонний суд Київської області в складі:
головуючого судді Лебідь-Гавенко Г.М.,
за участю секретаря Шевченко М.В.,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом Служби у справах дітей та сім'ї Васильківської міської ради Київської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав,
У квітні 2020 року Служба у справах дітей та сім'ї Васильківської міської ради Київської області звернулася до суду в порядку цивільного судочинства з позовом до ОСОБА_1 , в якому просить позбавити ОСОБА_1 батьківських прав відносно її малолітнього сина ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою Васильківського міськрайонного суду Київської області від 08 травня 2020 року відкрито провадження у цивільній справі за правилами загального позовного провадження та розпочато підготовче провадження у справі (а.с.23-24).
Представник позивача в судове засідання не з'явився, надіслав до суду заяву про розгляд справи за його відсутності та просив суд призначити справу до судового розгляду (а.с.36).
ОСОБА_1 в підготовче судове засідання не з'явилася, про день, час та місце розгляду справи судом повідомлялася належним чином (а.с.34).
В порядку підготовчого провадження судом були вивчені матеріали справи, з'ясовані всі фактичні обставини справи, які підлягають з'ясуванню під час судового розгляду.
За приписами ст. 196 ЦПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання. Дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій.
Згідно з ч. 1 ст. 197 ЦПК України підготовче засідання проводиться судом з повідомленням учасників справи.
Відповідно до п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Згідно з п. 3 ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Зважаючи на викладене, суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду, оскільки у сторін відсутні клопотання по справі.
Враховуючи вищенаведене, керуючись статтями 196-200, 259, 260 ЦПК України, суд,
Закрити підготовче провадження у справі та призначити цивільну справу за позовом Служби у справах дітей та сім'ї Васильківської міської ради Київської області до ОСОБА_1 про позбавлення батьківських прав до судового розгляду по суті на «28» січня 2021 року о «09» год. 00 хв.
Розгляд справи здійснювати у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань.
У судове засідання викликати сторін у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає, але заперечення на неї можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення.
Суддя Г.М. Лебідь- Гавенко