Ухвала від 13.11.2020 по справі 280/4251/20

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

13 листопада 2020 року м. Дніпросправа № 280/4251/20

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Семененка Я.В. (доповідач),

суддів: Бишевської Н.А., Добродняк І.Ю.,

ознайомившись з матеріалами адміністративної справи та апеляційною скаргою ОСОБА_1

на рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року по справі №280/4251/20 за позовом Головного управління ДПС у Запорізькій області до ОСОБА_1 про стягнення коштів за податковим боргом,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року

адміністративний позов Головного управління ДПС у Запорізькій області задоволено.

Не погодившись з вищезазначеним рішенням суду, ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу.

Ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 21 жовтня 2020 року, апеляційну скаргу залишено без руху та надано скаржнику десятиденний строк з дня вручення копії цієї ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме: сплати судового збору за подання апеляційної скарги та надання оригіналу платіжного документу.

Згідно наявного в матеріалах справи рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, скаржником копію ухвали про залишення апеляційної скарги без руху отримано 26.10.2020, а отже, десятиденний строк з дня вручення копії даної ухвали, з урахуванням вихідних днів, сплинув 05.11.2020.

У встановлений судом процесуальний строк, а також станом на день постановлення цієї ухвали, недоліки апеляційної скарги не усунуто.

За приписами ч.2 ст.298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу.

Згідно п.1 ч.4 ст.169 КАС України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Оскільки, у встановлений судом строк, скаржник не виконав вимоги ухвали суду про залишення апеляційної скарги без руху та не усунув недоліки апеляційної скарги, суд апеляційної інстанції вважає за необхідне апеляційну скаргу повернути.

Керуючись ст.ст.169, 298 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Запорізького

окружного адміністративного суду від 31 серпня 2020 року по справі №280/4251/20 - повернути.

Ухвала набирає законної сили з 13.11.2020р. відповідно до ч.2 ст.325 КАС України та може бути оскаржена у касаційному порядку в строк, визначений ст.329 КАС України.

Головуючий - суддя Я.В. Семененко

суддя Н.А. Бишевська

суддя І.Ю. Добродняк

Попередній документ
92837640
Наступний документ
92837642
Інформація про рішення:
№ рішення: 92837641
№ справи: 280/4251/20
Дата рішення: 13.11.2020
Дата публікації: 16.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; погашення податкового боргу, з них; стягнення податкового боргу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.10.2020)
Дата надходження: 19.10.2020
Предмет позову: стягнення коштів за податковим боргом
Розклад засідань:
31.08.2020 16:15 Запорізький окружний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
СЕМЕНЕНКО Я В
суддя-доповідач:
ПРАСОВ О О
СЕМЕНЕНКО Я В
заявник апеляційної інстанції:
Максименко Дмитро Олександрович
позивач (заявник):
Головне управління ДПС у Запорізькій області
представник позивача:
Дєдушева Світлана Юріївна
суддя-учасник колегії:
БИШЕВСЬКА Н А
ДОБРОДНЯК І Ю