Витяг з протоколу судового засідання від 11.11.2020 року
Справа № 569/14608/20
11 листопада 2020 року м.Рівне
Рівненський міський суд Рівненської області у складі:
головуючого судді Гордійчук І.О.,
секретаря судового засідання Трохимчук В.М.
представників позивача Шевчук В.Р.
розглянувши у судовому засіданні клопотання представника позивача Шевчук В.Р. про витребування доказів у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна» та Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Баршацького Ігоря Вікторовича, про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню,-
В провадженні Рівненського міського суду Рівненської області перебуває вищезазначена цивільна справа.
21.09.2020 року до суду від позивача надійшло клопотання про витребування доказів, просить: витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Баршацького І.В. (01034 м.Київ, вул.Рейтарська/пров.Георгіївський, будинок 6-3, літ.А, каб. 2-7): виконавчий напис №6607, виданий 18.06.2020 року про стягнення з ОСОБА_1 накористь Товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна» .
Заслухавши представника позивача, розглянувши клопотання про витребування доказів суд дійшов до наступного висновку.
Згідно до ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу.
Оскільки відповідач не може самостійно надати відповідні докази, які на його думку можуть підтвердити відповідні факти та вплине на прийняття відповідного рішення у справі, а тому суд прийшов до висновку про необхідність задоволення заявленого клопотання.
Керуючись ст.84 ЦПК України,суд,-
Клопотання представника позивача ОСОБА_2 про витребування доказів задовольнити.
Витребувати у приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Баршацького І.В. (01034 м.Київ, вул.Рейтарська/пров.Георгіївський, будинок 6-3, літ.А, каб. 2-7):
- виконавчий напис №6607, виданий 18.06.2020 року про стягнення з ОСОБА_1 накористь Товариства з обмеженою відповідальністю «Росвен Інвест Україна» .
Витребуваний доказ подати негайно до Рівненського міського суду Рівненської області (33028, м.Рівне, вул. Шкільна, 1).
Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.О. Гордійчук