11 листопада 2020 року Справа № 160/12856/20
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Царікова О.В., розглянувши адміністративний позов Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області до Дочірнього підприємства Дніпропетровське спеціалізоване управління № 110 «Стальконструкція» Відкритого акціонерного товариства «Дніпростальконструкція» про стягнення заборгованості,-
12 жовтня 2020 року Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області звернулось до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із позовом до Дочірнього підприємства Дніпропетровське спеціалізоване управління № 110 «Стальконструкція» Відкритого акціонерного товариства «Дніпростальконструкція», в якому просить стягнути з Дочірнього підприємства Дніпропетровське спеціалізоване управління № 110 «Стальконструкція» Відкритого акціонерного товариства «Дніпростальконструкція» на користь Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області заборгованість з відшкодування витрат на виплату і доставку пенсії по Списку № 2 за період липень-вересень 2020 року, що складає 729 грн. 00 коп. на р/р НОМЕР_1 , відкритий у філії - Дніпропетровське обласне управління ПАТ «Державний ощадний банк України» МФО: 305482, ЄДРПОУ 21910427
Ухвалою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2020 року адміністративний позов Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області до Дочірнього підприємства Дніпропетровське спеціалізоване управління № 110 «Стальконструкція» Відкритого акціонерного товариства «Дніпростальконструкція» про стягнення заборгованості залишено без руху, надано позивачу строк для усунення недоліків протягом п'яти днів з дня отримання копії цієї ухвали шляхом надання до суду оригіналу документа про сплату судового збору за подання адміністративного позову в розмірі 2102,00 грн.
Означену ухвалу суду позивач отримав 27.10.2020, що підтверджується розпискою, яка міститься в матеріалах справи.
Проте, станом на 11 листопада 2020 року, позивач не виконав вимоги ухвали суду від 15 жовтня 2020 року та не усунув недоліки позовної заяви у визначений судом строк, оригіналу документа про сплату судового збору за подання адміністративного позову в розмірі 2102,00 грн., клопотання про продовження строку на виправлення недоліків в адміністративному позові до суду не надходило.
Згідно із положеннями п. 1 ч. 4 ст. 169 КАС України, позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. 169, 256, 295 КАС України, -
Позовну заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області до Дочірнього підприємства Дніпропетровське спеціалізоване управління № 110 «Стальконструкція» Відкритого акціонерного товариства «Дніпростальконструкція» про стягнення заборгованості повернути позивачеві.
Копію ухвали разом з позовною заявою та доданими матеріалами надіслати позивачу.
Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала суду набирає законної сили відповідно до ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена у строки, встановлені ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя О.В. Царікова