Рішення від 09.11.2020 по справі 460/6627/20

РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

09 листопада 2020 року м. Рівне №460/6627/20

Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Зозулі Д.П. за участю секретаря судового засідання Н.З. Минько та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:

прокурора: Безпалов Андрій Васильович,

відповідача: представник не прибув,

розглянувши у підготовчому засіданні адміністративну справу за позовом

Керівника Здолбунівської місцевої прокуратури в інтересах держави

доКористівської сільської ради Корецького району Рівненської області

про визнання протиправною бездіяльність відповідача, зобов'язання вчинити певні дії, -

Керуючись статтями 142, 183, 189, 241-246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов Керівника Здолбунівської місцевої прокуратури в інтересах держави (вул.Київська,13,м.Корець,Рівненська область,34700, код ЄДРПОУ 02910077)до Користівської сільської ради Корецького району Рівненської області (вул.Київська,41,с.Користь,Корецький район Рівненська область,34749, код ЄДРПОУ 04386048) про визнання протиправною бездіяльність відповідача, зобов'язання вчинити певні дії, - задовольнити повністю.

Визнати протиправною бездіяльність Користівської сільської ради Корецького району Рівненської області щодо набуття права власності на безхазяйне майно, а саме гідротехнічну споруду (греблю), зобов'язавши Користівську сільську раду Корецького району Рівненської області вчинити дії спрямовані на набуття права власності на безхазяйне майно, а саме гідротехнічну споруду (греблю) площею 0,012 га, що знаходиться поблизу вул. Східна та вул. Шкільна в с. Користь Корецького району Рівненської області.

Повернути Здолбунівській місцевій прокуратурі (вул.Київська,13,м.Корець,Рівненська область,34700, код ЄДРПОУ 02910077) сплачений судовий збір у сумі 1051, 00грн. (одна тисяча п'ятдесят одна гривня нуль копійок).

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Суддя Д.П. Зозуля

Попередній документ
92707522
Наступний документ
92707524
Інформація про рішення:
№ рішення: 92707523
№ справи: 460/6627/20
Дата рішення: 09.11.2020
Дата публікації: 10.11.2020
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Рівненський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу реалізації державної політики у сфері економіки та публічної фінансової політики, зокрема щодо; управління об’єктами державної (комунальної) власності, у тому числі про передачу об’єктів права державної та комунальної власності
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.01.2021)
Дата надходження: 26.01.2021
Предмет позову: про внесення виправлень у рішення суду
Розклад засідань:
12.10.2020 09:30 Рівненський окружний адміністративний суд
09.11.2020 15:30 Рівненський окружний адміністративний суд