Ухвала від 09.11.2020 по справі 904/4340/20

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027

E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63

УХВАЛА

09.11.2020 м. ДніпроСправа № 904/4340/20

За позовом Фізичної особи-підприємця Федюшко Сергія Сергійовича, смт. Зарічне Зарічнинського району Рівненської області

до Товариства з обмеженою відповідальністю "РА Транс", м. Дніпро

про стягнення штрафу за несвоєчасне завантаження, понаднормовий простій автомобіля у розмірі 11 978 грн. 63 коп.

Суддя Рудь І.А.

СУТЬ СПОРУ:

Фізична особа-підприємець Федюшко Сергій Сергійович звернувся до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом від 06.08.2020 № б/н, в якому просить стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю "РА Транс" штраф за несвоєчасне завантаження, понаднормовий простій автомобіля у розмірі 11 978 грн. 63 коп., відповідно до умов договору на транспортне обслуговування при перевезенні вантажів у міжнародному автомобільному сполученні від 17.03.2020 № 01-17.03.2020р. та заявки від 17.03.2020 № 1 до вказаного договору. Витрати позивача і сплати судового збору у сумі 2 102 грн. 00 коп. та на професійну правничу допомогу в сумі 4 500 грн. 00 коп. просить покласти на відповідача; справу розглянути у порядку спрощеного позовного провадження.

Позовні вимоги обґрунтовує порушенням відповідачем умов спірного договору в частині сплати нарахованого позивачем штрафу за несвоєчасне завантаження, понаднормовий простій автомобіля.

Ухвалою господарського суду від 22.09.2020 прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі, розгляд якої призначено за правилами загального позовного провадження у підготовчому засіданні на 20.10.2020.

У підготовчому засіданні 20.10.2020 оголошено перерву до 19.11.2020 для надання сторонами витребуваних судом документів.

02.11.2020 на адресу суду надійшло клопотання позивача про проведення судового засідання у режимі відеоконференції. Клопотання обґрунтоване неможливістю прибуття представника у підготовче засідання до м. Дніпро через велику територіальну віддаленість місця проживання представника (м. Енергодар Запорізької області) від місця знаходження Господарського суду Дніпропетровської області, а такод його зайнятістю у цей день в інших судових процесах. у м. Енергодарі. Просив забезпечення проведення засідання в режимі відеоконференції доручити Енергодарському міському суду Запорізької області.

За приписами ч. 1 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання. Копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов'язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції (ч. 8, 9 ст. 197 Господарського процесуального кодексу України.).

На підставі викладеного, суд вбачає підстави для задоволення клопотання позивача про проведення засідання у режимі відеоконференції.

Керуючись ст. 197, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання Фізичної особи-підприємця Федюшко Сергія Сергійовича про проведення судового засідання у режимі відеоконференції задовольнити.

2. Підготовче засідання, призначене на 19.11.2020 об 11:30 год., провести у режимі відеоконференції за участю представника позивача.

3. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судового засідання (кабінет № 1-107) за адресою: 49027, м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.

4. Доручити Енергодарському міському суду Запорізької області (71503, Запорізька обл., м. Енергодар, пр-т.Будівельників, 17) забезпечити проведення відеоконференції за участю представника позивача - Фізичної особи-підприємця Федюшко Сергія Сергійовича з Господарським судом Дніпропетровської області 19.11.2020 об 11:30 год.

5. Представнику Фізичної особи-підприємця Федюшко Сергія Сергійовича з'явитися до Енергодарського міського суду Запорізької області (71503, Запорізька обл., м. Енергодар, пр-т.Будівельників, 17) для проведення судового засідання в режимі відеоконференції 19.11.2020 об 11:30 год.

Господарський суд Дніпропетровської області доручає відповідній службовій особі Енергодарського міського суду Запорізької області перевірити документи, що посвідчують особу представника Фізичної особи-підприємця Федюшко Сергія Сергійовича та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.

Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов'язки, передбачені Господарським процесуальним кодексом України.

Хід і результат процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\ .

Суддя І.А. Рудь

Попередній документ
92703746
Наступний документ
92703748
Інформація про рішення:
№ рішення: 92703747
№ справи: 904/4340/20
Дата рішення: 09.11.2020
Дата публікації: 10.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів; Невиконання або неналежне виконання зобов’язань; перевезення, транспортного експедирування
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (18.05.2021)
Дата надходження: 18.05.2021
Предмет позову: стягнення штрафу за несвоєчасне завантаження, понаднормовий простій автомобіля у розмірі 11 978 грн. 63 коп.
Розклад засідань:
20.10.2020 11:00 Господарський суд Дніпропетровської області
19.11.2020 11:30 Господарський суд Дніпропетровської області
21.01.2021 12:10 Господарський суд Дніпропетровської області