Харківський окружний адміністративний суд
61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710
про прийняття заяви до розгляду
"06" листопада 2020 р. справа № 520/4458/19
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Котеньов О.Г., розглянувши заяву представника позивача Острицького А.О. в порядку ст.ст. 382, 383 КАС України у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії , -
Рішенням Харківського окружного адміністративного суду від 03.06.2019 позов ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії задоволено частково.
Визнано бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, яка полягає у не перерахунку невірно обчисленого розміру пенсії при її призначенні з підстав надання пенсіонером нових документів та не виплаті пенсії ОСОБА_1 з 13.12.2014 в розмірі, який обчислений з грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, індексації в розмірах зазначених у довідці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба від 23.01.201 № 350/176/100-862/107 - протиправною.
Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області з 13.12.2014 перерахувати та виплачувати ОСОБА_1 пенсію в розмірі, який обчислено з грошового забезпечення з урахуванням щомісячної додаткової грошової винагороди, індексації в розмірах зазначених у довідці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба від 23.01.2019. №350/176/100-862/107, здійснити виплату суми перерахунку, починаючи з 13.12.2014.
У решті вимог позов залишено без задоволення.
Представником позивача Острицьким А.О. через канцелярію суду надано заяву, в якій заявник просить суд:
- визнати протиправною бездіяльність та дії, вчинені Головним управління Пенсійного фонду України в Харківській області, яка полягає у невиконанні рішення Харківського окружного адміністративного суду від 03.06.2019 по справі № 520/4458/19;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області негайно (без відстрочення) здійснити виплату позивачу суми перерахунку пенсії, починаючи з 13.12.2014;
- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Харківській області подати протягом п'ятнадцяти днів з дня набрання ухвалою законної сили звіт про виконання судового рішення (ч.1 ст.382 КАС України).
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи на підставі розпорядження в.о. керівника апарату Харківського окружного адміністративного суду №03-05/79 від 03.11.2020 заява розподілена до провадження судді Котеньова О.Г.
Керуючись ст.ст.12, 31, 33-35, 254, 256, 293 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Прийняти до розгляду заяву представника позивача Острицького А.О. в порядку ст.ст. 382, 383 КАС України у справі за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити певні дії.
Заява розглядається суддею Котеньовим О.Г. одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя О.Г. Котеньов