Ухвала від 03.11.2020 по справі 133/1748/20

Справа № 133/1748/20

Провадження № 22-ц/801/2102/2020

Категорія: 39

Головуючий у суді 1-ї інстанції Кучерук І. М.

Доповідач:Медвецький С. К.

УХВАЛА

03 листопада 2020 рокуСправа № 133/1748/20м. Вінниця

Вінницький апеляційний суд у складі судді Медвецького С. К., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» на рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 16 вересня 2020 року,

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького апеляційного суду надійшла цивільна справа № 133/1748/20 з апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «ПриватБанк» на рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 16 вересня 2020 року.

У поданій апеляційній скарзі заявник ставить питання про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення суду, посилаючись на те, що заявник не брав участі у судовому засіданні, а копію рішення він отримав лише 30 вересня 2020 року.

Розглянувши зазначене клопотання суд вважає, що воно підлягає задоволенню, оскільки строк на апеляційне оскарження пропущено заявником з поважних причин, а тому є підстави для його поновлення.

Так, з матеріалів справи слідує, що рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 16 вересня 2020 року постановлено судом без повідомлення (виклику) учасників справи, копію судового рішення заявником отримано 30 вересня 2020 року, а апеляційну скаргу подано 20 жовтня 2020 року (а. с. 104), тобто у строк, передбачений п. 2 ч. 2 ст. 354 ЦПК України.

Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження:

1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду;

Ураховуючи, що повне судове рішення не було вручено заявникові у день його складення, строк на апеляційне оскарження рішення суду підлягає поновленню.

Подана апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, оплачена судовим збором.

Підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження чи повернення апеляційної скарги відсутні.

Керуючись ст. 356, 359, 360 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Поновити Акціонерному товариству комерційний банк «ПриватБанк» строк на апеляційне оскарження рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 16 вересня 2020 року.

Відкрити апеляційне провадження у цивільній справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, за апеляційною скаргою Акціонерного товариства Комерційний банк «Приватбанк» на рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 16 вересня 2020 року.

Копії ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати учасникам справи.

Копію апеляційної скарги надіслати відповідачу та роз'яснити, що відповідно до ст. 360 ЦПК України вона має право подати до Вінницького апеляційного суду, що розташований за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, 6, в письмовій формі відзив на апеляційну скаргу протягом п'яти днів з дня отримання копії апеляційної скарги.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Вінницького

апеляційного суду С.К. Медвецький

Попередній документ
92615224
Наступний документ
92615226
Інформація про рішення:
№ рішення: 92615225
№ справи: 133/1748/20
Дата рішення: 03.11.2020
Дата публікації: 05.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вінницький апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (08.12.2020)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 01.07.2020
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
16.09.2020 16:15 Козятинський міськрайонний суд Вінницької області