Ухвала від 02.11.2020 по справі 821/1285/17

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про розгляд адміністративної справи в режимі відеоконференції

02 листопада 2020 р.м. ОдесаСправа № 821/1285/17

Колегія суддів П'ятого апеляційного адміністративного суду у складі:

Судді-доповідача - Єщенка О.В.

суддів - Димерлія О.О.

- Танасогло Т.М.

розглянувши у порядку письмового провадження в місті Одесі клопотання Херсонської обласної державної адміністрації про розгляд у судовому засіданні в режимі відеоконференції адміністративної справи №821/1285/17,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Херсонського окружного адміністративного суду від 1 липня 2020 року відмовлено у задоволенні адміністративного суду Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області.

На зазначене рішення суду Скадовська міська рада Скадовського району Херсонської області подала апеляційну скаргу.

Ухвалами П'ятого апеляційного адміністративного суду від 4 серпня 2020 року відкрито апеляційне провадження та розгляд справи призначено на 01.10.2020 року о 10:00 годині.

Наступне судове засідання призначено до розгляду на 03.12.2020 року о 11:30 годині.

21.10.2020 року (згідно штемпелю на конверті) від Херсонської обласної державної адміністрації надійшло клопотання про розгляд справи у відкритому судовому засіданні у режимі відеоконференції, зокрема, в приміщенні Господарському суді Херсонської області.

Дослідивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що клопотання про розгляд справи у режимі відеоконференції підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

За правилами ч.ч. 2, 7 ст. 195 Кодексу адміністративного судочинства України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.

З огляду на викладене, враховуючи, що учасник справи скористався своїм правом на розгляд справи у режимі відеоконференції, відповідне клопотання подане у визначений процесуальним законодавством термін, колегія суддів вважає, що клопотання Херсонської обласної державної адміністрації підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 195 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Херсонської обласної державної адміністрації про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задовольнити.

Доручити Господарському суду Херсонської області (73003, м. Херсон, вул. Театральна (Горького), 18) забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції за участю представника Херсонської обласної державної адміністрації 3 грудня 2020 року о 11:30 годині.

Копію ухвали направити учасникам справи та Господарському суду Херсонської області (73003, м. Херсон, вул. Театральна (Горького), 18).

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач О.В. Єщенко

Суддя О.О. Димерлій

Суддя Т.М. Танасогло

Попередній документ
92564690
Наступний документ
92564692
Інформація про рішення:
№ рішення: 92564691
№ справи: 821/1285/17
Дата рішення: 02.11.2020
Дата публікації: 04.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу регулюванню містобудівної діяльності та землекористування, зокрема у сфері; землеустрою; державної експертизи землевпорядної документації; регулювання земельних відносин, з них; з питань здійснення публічно-владних управлінських функцій з розпорядження земельними ділянками
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (16.02.2021)
Дата надходження: 16.02.2021
Предмет позову: визнання протиправними та скасування окремих положень розпорядження № 445 від 23.06.2017 р.
Розклад засідань:
11.02.2020 14:00 Херсонський окружний адміністративний суд
21.02.2020 14:30 Херсонський окружний адміністративний суд
12.03.2020 14:00 Херсонський окружний адміністративний суд
07.04.2020 14:00 Херсонський окружний адміністративний суд
19.06.2020 10:00 Херсонський окружний адміністративний суд
01.10.2020 10:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
29.10.2020 11:30 П'ятий апеляційний адміністративний суд
03.12.2020 11:30 П'ятий апеляційний адміністративний суд
24.12.2020 10:15 П'ятий апеляційний адміністративний суд
11.03.2021 00:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЄЩЕНКО О В
суддя-доповідач:
ВАСИЛЯКА Д К
ЄЩЕНКО О В
3-я особа:
Головне управління Держгеокадастру у Херсонський області
Головне управління Держгеокадастру у Херсонській області
Господарський суд Херсонської області
Скадовська районна державна адміністрація
Товариство з обмеженою відповідальністю "Морські ворота"
відповідач (боржник):
Херсонська обласна державна адміністрація
заявник про винесення додаткового судового рішення:
Скадовська міська рада
інша особа:
Господарський суд Херсонської області
Скадовський районний суд Херсонської області
Херсонський міський суд Херсонської області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Скадовська міська рада Скадовського району Херсонської області
позивач (заявник):
Скадовська міська рада Скадовського району Херсонської області
секретар судового засідання:
Іщенко В.О.
суддя-учасник колегії:
ДИМЕРЛІЙ О О
ТАНАСОГЛО Т М