Ухвала від 01.11.2020 по справі 420/11472/20

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

01 листопада 2020 р.м.ОдесаСправа № 420/11472/20

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів: головуючого-судді Градовського Ю.М., суддів: Крусяна А.В., Яковлєва О.В., розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Тарутинської селищної територіальної виборчої комісії Болградського району Одеської області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2020р. по справі за адміністративним позовом кандидата на посаду Тарутинського селищного голови Болградського району Одеської області ОСОБА_1 до Тарутинської селищної територіальної виборчої комісії Болградського району Одеської області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Дільничної виборчої комісії №510850 про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання провести повторний підрахунок голосів виборців дільниці №510850, -

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст.296 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.

З огляду на зазначене, перешкоди для відкриття апеляційного провадження П'ятим апеляційним адміністративним судом відсутні.

Керуючись ст.ст. 296, 300 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Тарутинської селищної територіальної виборчої комісії Болградського району Одеської області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 29 жовтня 2020р. по справі за адміністративним позовом кандидата на посаду Тарутинського селищного голови Болградського району Одеської області ОСОБА_1 до Тарутинської селищної територіальної виборчої комісії Болградського району Одеської області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача - Дільничної виборчої комісії №510850 про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання провести повторний підрахунок голосів виборців дільниці №510850.

Учасники справи мають право подати відзив на апеляційну скаргу протягом одного дня з дня вручення цієї ухвали.

Надіслати учасникам справи копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів, ухвалу про відкриття апеляційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий-суддя Ю.М. Градовський

Судді А.В.Крусян

О.В. Яковлєв

Попередній документ
92564565
Наступний документ
92564567
Інформація про рішення:
№ рішення: 92564566
№ справи: 420/11472/20
Дата рішення: 01.11.2020
Дата публікації: 04.11.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо виборчого процесу та референдуму, зокрема щодо; місцевих виборів, з них; оскарження результатів виборів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (28.10.2020)
Дата надходження: 28.10.2020
Предмет позову: про визнання неправомірними дій та зобов'язання провести повторний підрахунок голосів
Розклад засідань:
29.10.2020 14:00 Одеський окружний адміністративний суд
02.11.2020 12:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
03.11.2020 11:00 П'ятий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРАДОВСЬКИЙ Ю М
суддя-доповідач:
ГРАДОВСЬКИЙ Ю М
ТАРАСИШИНА О М
ТАРАСИШИНА О М
3-я особа:
Дільнича виборча комісія №510850
відповідач (боржник):
Тарутинська селищна територіальна виборча комісія Болградського району
за участю:
Соколенко В.О. - помічник судді
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Тарутинська селищна територіальна виборча комісія Болградського району
позивач (заявник):
Кандидат на посаду Тарутинського селищного голови Болградського району Одеської області - Желясков Федір Федорович
Кандидат на посаду Тарутинського селищного голови Болградського району Одеської області Желясков Федір Федорович
представник відповідача:
Адвокат Радєв Михайло Георгійович
представник позивача:
Шестакова Юлія Дмитрівна
свідок:
Каражеляскова Тетяна Федорівна
секретар судового засідання:
Шатан В.О.
суддя-учасник колегії:
КРУСЯН А В
ЯКОВЛЄВ О В
судовий розпорядник:
Потомський Андрій Юрійович