Ухвала від 23.10.2020 по справі 393/469/20

Справа № 393/469/20

пров. 1-кс/393/67/20

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 жовтня 2020 року смт. Новгородка

Новгородківський районний суд Кіровоградської області

в складі слідчого судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря ОСОБА_2 ,

слідчого ОСОБА_3 ,

розглянув в судовому засіданні в залі суду в смт. Новгородка клопотання слідчого слідчого відділення Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області лейтенанта поліції ОСОБА_4 , погоджене з начальником Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури ОСОБА_5 , за матеріалами досудового розслідування, внесеного 09.08.2020р. до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020120210000167 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів,

ВСТАНОВИВ:

В клопотанні зазначено, що слідчим відділенням Новгородківського відділення поліції проводиться досудове розслідування у вищевказаному кримінальному провадженні.

Із змісту клопотання слідує, що 09.08.2020р. до Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області надійшло повідомлення про те, що до КНП ''ІНФОРМАЦІЯ_1 ''доставлено ОСОБА_6 із тілесними ушкодженнями, які останній отримав 07.08.2020р. у с.Новомиколаївка Новгородківського району Кіровоградської області.

Від отриманих тілесних ушкоджень ОСОБА_6 помер в приміщенні ЦРЛ ІНФОРМАЦІЯ_2 .

В ході проведення оперативно-розшукових заходів встановлено, що тілесні ушкодження ОСОБА_6 отримав у с. Новомиколаївка Новгородківського району на березі місцевого ставка під час розпиття алкогольних напоїв разом з місцевими жителями ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та ОСОБА_9 .

Крім того, під час досудового розслідування встановлено, що потерпілий проживав у АДРЕСА_1 , де допомагав по господарству ОСОБА_10 .

Проведеними оперативно-розшуковими заходами було встановлено, що ОСОБА_9 користується мобільним номером НОМЕР_1 , ОСОБА_7 НОМЕР_2 , ОСОБА_8 НОМЕР_3 , ОСОБА_10 НОМЕР_4 .

Для забезпечення виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого та повного розслідування слідчому необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні операторів мобільного зв'язку ПрАТ '' ІНФОРМАЦІЯ_3 '' ( АДРЕСА_2 ), ПрАТ'' ІНФОРМАЦІЯ_4 '' ( АДРЕСА_3 ) та містять інформацію про зв'язок і кінцеве обладнання споживачів телекомунікаційних послуг.

В судовому засіданні слідчий підтримав подане клопотання.

Представники ПрАТ '' ІНФОРМАЦІЯ_3 '' та ПрАТ'' ІНФОРМАЦІЯ_4 '' у володінні яких знаходиться вказана у клопотанні інформація і документи на підставі заяви слідчого та згідно ч.2 ст. 163 КПК України до суду не викликалися у зв'язку з унеможливленням завчасної зміни або знищення відомостей, які в них знаходяться.

Відповідно до ч.1 ст.160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Згідно ч.4 ст.163 КПК України слідчий суддя, суд розглядає клопотання за участю сторони кримінального провадження, яка подала клопотання, та особи, у володінні якої знаходяться речі і документи, крім випадків, передбачених частиною другою цієї статті.

Заслухавши пояснення слідчого, дослідивши надані документи, суд вважає, що дане клопотання слідчого підлягає задоволенню.

Враховуючи вищевикладене та керуючись ст.ст.131, 132, 159-166 КПК України суд,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання слідчого слідчого відділення Новгородківського відділення поліції Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області лейтенанта поліції ОСОБА_4 , погоджене з начальником Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури ОСОБА_5 , за матеріалами досудового розслідування, внесеного 09.08.2020р. до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12020120210000167 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.121 КК України, про тимчасовий доступ до речей і документів -задовольнити.

Надати начальнику СВ Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області майору поліції ОСОБА_11 , старшому слідчому СВ Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області капітану поліції ОСОБА_3 , слідчому СВ Новгородківського ВП Долинського ВП ГУНП в Кіровоградській області лейтенанту поліції ОСОБА_4 тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні:

- оператора мобільного зв'язку ПрАТ ''ІНФОРМАЦІЯ_3 ''(юридична адреса:

АДРЕСА_2 ) та містять інформацію про зв'язок, кінцеве обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, за період часу з 00 год. 00 хв. 06.08.2020р. до 00 год. 00 хв. 09.08.2020р. за номерами мобільного оператора ПрАТ '' ІНФОРМАЦІЯ_3 '' НОМЕР_1 , НОМЕР_2 , НОМЕР_4 ;

- оператора мобільного зв'язку ПрАТ '' ІНФОРМАЦІЯ_4 '' (юридична адреса:

АДРЕСА_3 ) та містять інформацію про зв'язок, кінцеве обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, за період часу з 00 год. 00 хв. 06.08.2020р. до 00 год. 00 хв. 09.08.2020р. за номерами мобільного оператора ПрАТ '' ІНФОРМАЦІЯ_4 '' НОМЕР_3 .

Операторам мобільного зв'язку ПрАТ ''ІНФОРМАЦІЯ_3 '', ПрАТ'' ІНФОРМАЦІЯ_4 '' надати вищевказану інформацію із наданням наступних відомостей:

- адреси розташування та номери базових станцій, які забезпечують зв'язок кінцевого обладнання з вказаним вище абонентським номером (абонента А);

- ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання абонента А: унікальний ідентифікатор сім-картки (IMSI), міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання (ІМЕІ), тощо;

- типи з'єднань абонента А: вхідні та вихідні дзвінки, SMS (короткі текстові повідомлення), MMS (мультимедійні повідомлення), GPRS (передача інформації по незайнятій голосовим зв'язком смузі частот), переадресація тощо:

- дата, час та тривалості з'єднань абонента А;

-ідентифікаційні ознаки кінцевого обладнання споживачів телекомунікаційних послуг, з якими відбувався сеанс зв'язку абонента А (абоненти Б);

- за наявності контрактної угоди (або відповідної реєстрації) з абонентом А надати відомості про його особу.

Строк дії ухвали до 23.11.2020р.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_12

Попередній документ
92419060
Наступний документ
92419062
Інформація про рішення:
№ рішення: 92419061
№ справи: 393/469/20
Дата рішення: 23.10.2020
Дата публікації: 03.06.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Новгородківський районний суд Кіровоградської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про; тимчасовий доступ до речей і документів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (19.01.2021)
Дата надходження: 19.01.2021
Предмет позову: -
Розклад засідань:
08.09.2020 10:00 Новгородківський районний суд Кіровоградської області
23.10.2020 12:35 Новгородківський районний суд Кіровоградської області
21.01.2021 15:30 Новгородківський районний суд Кіровоградської області