Ухвала від 22.10.2020 по справі 420/5958/19

П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

22 жовтня 2020 р. м.ОдесаСправа № 420/5958/19

П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

судді-доповідачаСеменюк Г.В.

суддів: Домусчі С.Д.

Шляхтицький О.І.

розглянувши у письмовому провадженні у приміщенні П'ятого апеляційного адміністративного суду клопотання Головного управління ДПС в Одеській області за апеляційною скаргою Головного управління ДПС в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 12 грудня 2019 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ПІВДЕНЬМОРТРАНС” до Головного управління ДФС в Одеській області про скасування податкових повідомлень-рішень від 10.07.2019 року № 0032761410, № 0032771410,-

встановиВ:

В провадженні П'ятого апеляційного адміністративного суду знаходиться адміністративна справа за апеляційною скаргою Головного управління ДПС в Одеській області на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 12 грудня 2019 року по справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю “ПІВДЕНЬМОРТРАНС” до Головного управління ДФС в Одеській області про скасування податкових повідомлень-рішень від 10.07.2019 року № 0032761410, № 0032771410.

На адресу суду надійшло клопотання Головного управління ДПС в Одеській області про заміну відповідача по справі.

Постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби» постановлено: реорганізувати Головне управління ДФС в Одеській області шляхом приєднання до новоутвореного Головного управління ДПС в Одеській області.

Таким чином, постановою Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 року № 537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», повноваження відповідача по справі передано до Головного управління ДПС в Одеській області.

Суд апеляційної інстанції, перевіривши доводи клопотання про заміну сторони по справі, дослідивши письмові докази по справі, дійшов висновку про те, що дане клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Згідно ч. 1 ст. 104 Цивільного кодексу України юридична особа припиняється в результаті реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації. У разі реорганізації юридичних осіб майно, права та обов'язки переходять до правонаступників.

Юридична особа є такою, що припинилася, з дня внесення до єдиного державного реєстру запису про її припинення. (ч. 5 ст. 104 ЦК України).

Відповідно до ст. 52 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником.

Враховуючи наведене вище, а також те, що на дату розгляду даної справи в суді апеляційної інстанції Головного управління ДФС в Одеській області як відповідач по справі, вибув із відносин, щодо яких виник спір, суд апеляційної інстанції вважає за можливе провести заміну даної сторони по справі на її правонаступника - Головне управління ДПС в Одеській області.

Керуючись ст. 52 КАС України, суд апеляційної інстанції, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Головного управління ДПС в Одеській області про заміну відповідача по справі № 420/5958/19, - задовольнити.

Провести заміну відповідача - Головного управління ДФС в Одеській області по справі № 420/5958/19 на належного відповідача - Головне управління ДПС в Одеській області.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання та може бути оскаржена у касаційному порядку протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду.

Суддя-доповідач Семенюк Г.В.

Судді Домусчі С.Д. Шляхтицький О.І.

Попередній документ
92357538
Наступний документ
92357540
Інформація про рішення:
№ рішення: 92357539
№ справи: 420/5958/19
Дата рішення: 22.10.2020
Дата публікації: 26.10.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: П'ятий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо; адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (01.12.2020)
Дата надходження: 08.10.2019
Предмет позову: скасування податкових повідомлень-рішень від 10.07.2019 № 0032761410, № 0032771410
Розклад засідань:
01.12.2020 09:30 П'ятий апеляційний адміністративний суд