справа №176/102/20
провадження №1-кп/176/136/20
21 жовтня 2020 р. Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
секретар с/з ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м.Жовті Води кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м.Берислав Херсонської області, громадянина України, освіта неповна середня, не одруженого, неповнолітніх дітей не маючого, не працюючого, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , відбуваючого покарання в Державній установі «Вільнянська виправна колонія №20»,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.391 КК України, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 30 травня 2019 року за №12019040220000429, -
21 жовтня 2020 року на адресу Жовтоводського міського суду Дніпропетровської області надійшло клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_3 адвоката ОСОБА_4 про відкладення судового засідання по кримінальному провадженню на іншу дату у зв'язку з його зайнятістю в іншому судовому засіданні в Дзержинському районному суді м.Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Крім того, з довідки, наданої Державною установою «Жовтоводська виправна колонія №26» суду стало відомо про те, що ОСОБА_3 , 1993 року народження, вибув етапом 26.08.2020 року до ДУ «Вільнянська ВК №20».
Статтею 336 КПК України визначено, що судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі, яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), серед іншого, у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Відповідно до ч.2 ст.336 КПК України суд ухвалює рішення про здійснення дистанційного судового провадження за власною ініціативою або за клопотанням сторони чи інших учасників кримінального провадження.
Враховуючи викладене вище, суд вважає за необхідне судове засідання відкласти на іншу дату та забезпечити участь обвинуваченого у наступному судовому засіданні в режимі дистанційного судового провадження під час трансляції із ДУ "Вільнянська виправна колонія №20".
Керуючись ст. ст.139, 322, 323, 371, 372 КПК України, суд -
Судове засідання по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст.391 КК України, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 30 травня 2019 року за №12019040220000429, відкласти на 10 листопада 2020 року на 13 год. 20 хв.
Забезпечити участь обвинуваченого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 в судовому засіданні, яке відбудеться 10 листопада 2020 року на 13 год. 20 хв., в режимі дистанційного судового провадження під час трансляції із Державною установою "Вільнянська виправна колонія (№20)".
Зобов'язати уповноважену службову особу Державної установи "Вільнянська виправна колонія (№20)" вручити обвинуваченому ОСОБА_3 пам'ятку про його процесуальні права та перебувати до закінчення судового засідання поряд з ним.
Копію ухвали направити до Державної установи "Вільнянська виправна колонія (№20)" (70002, Запорізька обл., Вільнянський р-н, місто Вільнянськ, вул.Каштанова, будинок 1), для організації виконання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Жовтоводського міського суду
Дніпропетровської області ОСОБА_1