Справа № 761/31778/20
Провадження № 3/761/7814/2020
08 жовтня 2020 року суддя Шевченківського районного суду м. Києва Фролова І.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління поліції в метрополітені ГУ НП у місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 1 ст. 185 КУпАП, -
Відповідно до протоколу ВАБ № 338683 від 15.09.2020, 15 вересня 2020 року о 21 год. 10 хв. громадянин ОСОБА_1 , на платформі станції метро «Нивки» здійснив злісну непокору законному розпорядженню поліцейського припинити хуліганські дії, оскільки вів себе зухвало, пройти до кімнати поліції відмовився, чіплявся за споруди та чинив опір, тобто скоїв правопорушення, передбачене ст. 185 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні вину визнав, та підтвердив правильність обставин викладених в протоколі про адміністративне правопорушення.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненому правопорушенні.
Вина правопорушника у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, підтверджується даними, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення, письмовими поясненнями відібраними у ОСОБА_1 , та його особистими поясненнями наданими ним в судовому засіданні.
Згідно ст. 40-1 КУпАП у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір, розмір і порядок сплати, якого встановлюється законом.
На підставі викладеного, керуючись ст. 33, ч. 1 ст. 173 КУпАП, суддя, -
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 185 КУпАП, та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 136 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір у розмірі 420,40 гривень в дохід держави.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що штраф має бути сплачений не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разі несплати правопорушником штрафу в вищезазначений строк, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом. У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подачі апеляційної скарги через Шевченківський районний суд м. Києва.
Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня набрання постановою законної сили.
Суддя: