Провадження № 2/537/37/2020
Справа № 537/1366/19
09.10.2020 року м. Кременчук
Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючої cудді Мурашової Н.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 , Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Державного реєстратора прав на нерухоме майно виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області Поркіної Лілії Олександрівни, третя особа ОСОБА_4 , про визнання незаконним і скасування рішення органу місцевого самоврядування, рішення про державну реєстрацію прав власності, скасування запису про право власності, визнання незаконними дій державного реєстратора прав на нерухоме майно, визнання майна об'єктами самочинного будівництва, усунення перешкод у користуванні об'єктами права власності, заборону вчинення дій,
В провадженні судді Крюківського районного суду м. Кременчука Мурашової Н.В. перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 , виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Державного реєстратора прав на нерухоме майно виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області Поркіної Л.О., третя особа ОСОБА_4 , про визнання незаконним і скасування рішення органу місцевого самоврядування, рішення про державну реєстрацію прав власності, скасування запису про право власності, визнання незаконними дій державного реєстратора прав на нерухоме майно, визнання майна об'єктами самочинного будівництва, усунення перешкод у користуванні об'єктами права власності, заборону вчинення дій.
Ухвалою Крюківського районного суду м. Кременчука від 17.05.2020 року відкрито провадження у справі за вказаним позовом ОСОБА_1 .
Ухвалою судді Крюківського районного суду м. Кременчука Мурашової Н.В. від 08.09.2020 року задоволено заяви учасників справи про проведення за участі судді процедури врегулювання спору у вказаній цивільній справі за позовом ОСОБА_1 . Ухвалено провести процедуру врегулювання спору за участі судді Мурашової Н.В. шляхом проведення спільних нарад. Зупинено провадження у справі.
Відповідно до ст. 205 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді проводиться протягом розумного строку, але не більше тридцяти днів з дня постановлення ухвали про його проведення. Строк проведення врегулювання спору за участю судді продовженню не підлягає.
09.10.2020 року закінчився визначений в ст.205 ЦПК України тридцятиденний строк для проведення врегулювання спору за участі судді. До суду не надійшло від учасників справи спільного рішення про врегулювання спору.
Відповідно до ч.1 ст.204 ЦПК України, врегулювання спору за участю судді припиняється:
1) у разі подання стороною заяви про припинення врегулювання спору за участю судді;
2) у разі закінчення строку врегулювання спору за участю судді;
3) за ініціативою судді у разі затягування врегулювання спору будь-якою із сторін;
4) у разі укладення сторонами мирової угоди та звернення до суду із заявою про її затвердження або звернення позивача до суду із заявою про залишення позовної заяви без розгляду, або в разі відмови позивача від позову чи визнання позову відповідачем.
Про припинення врегулювання спору за участю судді постановляється ухвала, яка оскарженню не підлягає. Одночасно суддя вирішує питання про поновлення провадження у справі. (ч.2 ст.204 ЦПК України).
Про припинення врегулювання спору за участю судді з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, суддя постановляє ухвалу не пізніше наступного робочого дня після надходження відповідної заяви сторони, а з підстави, передбаченої пунктом 2 цієї ж частини - не пізніше наступного дня з дня закінчення строку врегулювання спору за участю судді. (ч.3 ст.204 ЦПК України).
У разі припинення врегулювання спору за участю судді з підстав, передбачених пунктами 1-3 частини першої цієї статті, справа передається на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 33 цього Кодексу. (ч.4 ст.204 ЦПК України).
За відсутності домовленості учасників справи про врегулювання спору, відповідно до положень ст.204, ст.205 ЦПК України, суд вважає за необхідне припинити врегулювання спору за участю судді за закінченням строку врегулювання спору, поновити провадження у справі, передати справу на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 33 цього Кодексу.
Керуючись ст.204, ст.205, ст. 258-261 ЦПК України, суд
Припинити врегулювання спору за участю судді за закінченням строку врегулювання спору на підставі п.2 ч.1 ст.204, ст.205 ЦПК України.
Поновити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , фізичної особи-підприємця ОСОБА_3 , Виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Державного реєстратора прав на нерухоме майно виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області Поркіної Лілії Олександрівни, третя особа ОСОБА_4 , про визнання незаконним і скасування рішення органу місцевого самоврядування, рішення про державну реєстрацію прав власності, скасування запису про право власності, визнання незаконними дій державного реєстратора прав на нерухоме майно, визнання майна об'єктами самочинного будівництва, усунення перешкод у користуванні об'єктами права власності, заборону вчинення дій.
Передати справу на розгляд іншому судді, визначеному в порядку, встановленому статтею 33 цього Кодексу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Мурашова Н.В.