КИЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ПОЛТАВИ
Справа №552/4153/20
Провадження № 2-о/552/138/20
05.10.2020 року Київський районний суд м. Полтави в складі:
головуючого судді Шаповал Т.В.,
при секретарі Дубовик І.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Полтаві в приміщенні суду цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, заінтересована особа - Управління реєстрації зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації,-
У вересні 2020 року заявник ОСОБА_1 звернулась до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, посилаючись на те, що вона є « ОСОБА_1 », проте у договорі купівлі - продажу №384146 від 13.06.2003 року зазначено її прізвище, ім'я та по батькові як « ОСОБА_2 », а тому вона звернулася до суду із заявою про встановлення факту належності їй правовстановлюючих документів, а саме договору купівлі - продажу від 13.06.2003 року, відповідно до якого їй належить на праві приватної власності ј квартири АДРЕСА_1 .
Заявник ОСОБА_1 надала суду заяву про розгляд справи без її участі, заявлені вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити.
Представник заінтересованої особи Управління реєстрації зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації в судове засідання не з'явився, про час та місце слухання справи повідомлявся у встановленому законом порядку.
Суд, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку, що вимоги заявника підлягають задоволенню з таких підстав.
Згідно п. 6 ч. 1 ст. 315 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, не збігаються з прізвищем, ім'ям, по батькові, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Судом встановлено, що заявник згідно даних паспорта громадянина України є: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ./а.с.4/
Згідно договору купівлі - продажу від 13.06.2003 року ОСОБА_2 належить ј частина квартири за адресою: АДРЕСА_2 ./а.с.6/
Факт того, що договір купівлі - продажу від 13.06.2003 року належить ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи.
Таким чином, суд має достатньо доказів того, що записи імені « ОСОБА_3 » замість « ОСОБА_4 » в договорі купівлі продажу від 13.06.2003 року зроблені помилково.
Допущені в договорі купівлі - продажу помилки створюють заявнику перешкоду при знятті з реєстрації місця проживання.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що за таких обставин заява підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст. , 259, 263-265, 268, 294, 315, 319 ЦПК України, суд, -
Заяву ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючих документів задовольнити.
Встановити факт належності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , правовстановлюючого документу, а саме договору купівлі - продажу серії ВАК №384146 від 13 червня 2003 року, посвідченого нотаріусом Полтавського міського нотаріального округу Буленко М.М., на підставі якого ОСОБА_2 належить ј частина квартири за адресою: АДРЕСА_2 .
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Полтавського апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Учасники справи:
Заявник - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , місце проживання: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платників податків НОМЕР_1 ;
Заінтересована особа - Управління реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації, місцезнаходження: м. Полтава, вул. Соборності,36, код ЄДРПОУ 43156341.
Повний текст рішення виготовлено 09 жовтня 2020 року.
Суддя Т.В. Шаповал