Святошинський районний суд міста Києва
пр. № 1-кс/759/4903/20
ун. № 759/16225/20
02 жовтня 2020 року м. Київ
Слідча суддя Святошинського районного суду міста Києва ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ восьмого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві підполковника податкової міліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до речей та документів, подане в кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.01.2019 за № 3201910000000081, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 КК України,
Старший слідчий з особливо важливих справ восьмого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві підполковник податкової міліції ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді із клопотанням, погодженим прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_4 , про надання дозволу старшому слідчому з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , та слідчим, які входять до слідчої групи восьмого СВ РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ОСОБА_7 , ОСОБА_8 та оперативним співробітникам ОРД ГУ ДФС у м. Києві за дорученням слідчого, на тимчасовий доступ та дозвіл на вилучення копій документів у посадових осіб АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ), що становлять банківську таємницю, а саме, інформацію про рух грошових коштів, впорядкованих та відображених окремо в розрізі дебету/кредиту стосовно кожного контрагенту, на електронному носії в форматі Excel, з розшифровкою контрагентів (назва, код ЄДРПОУ), призначенням платежу, датою платежу, часом проведення платежу, номером платіжного документа, сумою платежу, а також з вказівкою вхідного і вихідного залишків коштів на рахунку на початок і кінець кожного дня, документи, які містять інформацію про проведення фінансового моніторингу по операціях зазначеного клієнта з наданням підтверджуючих документів, які були одержані від клієнта в ході його проведення, заяви на зняття грошових коштів (переведення на корпоративний рахунок), видаткових касових ордерів на отримання готівки, грошових з контрольною маркою чеків на отримання готівки, доручень на отримання готівкових коштів, інших документів, з рахунків НОМЕР_2 , з 01.01.2017 року по дату постановлення ухвали слідчим суддею, по наступним підприємствам та рахункам: ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_3 ), рахунки № НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 , НОМЕР_19 , НОМЕР_20 , НОМЕР_21 , НОМЕР_22 , НОМЕР_23 , НОМЕР_24 , НОМЕР_25 , НОМЕР_26 , НОМЕР_27 , НОМЕР_28 , НОМЕР_29 , НОМЕР_30 , НОМЕР_31 , НОМЕР_32 , НОМЕР_33 , НОМЕР_34 , НОМЕР_35 , НОМЕР_36 , НОМЕР_37 , НОМЕР_38 , НОМЕР_39 , НОМЕР_40 , НОМЕР_41 , НОМЕР_42 , НОМЕР_43 , НОМЕР_44 , НОМЕР_45 , НОМЕР_46 , НОМЕР_47 , НОМЕР_48 , НОМЕР_49 , НОМЕР_50 , НОМЕР_51 , НОМЕР_52 , НОМЕР_53 , НОМЕР_54 , НОМЕР_55 , НОМЕР_56 ; ТОВ "З-ТК " ІНФОРМАЦІЯ_3 " (код НОМЕР_57 ), рахунки № НОМЕР_58 , НОМЕР_59 , НОМЕР_60 , НОМЕР_61 , НОМЕР_62 , НОМЕР_63 , НОМЕР_64 , НОМЕР_65 , НОМЕР_66 , НОМЕР_67 , НОМЕР_68 , НОМЕР_69 , НОМЕР_70 , НОМЕР_71 , НОМЕР_72 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " (код НОМЕР_73 ), рахунки № НОМЕР_74 , НОМЕР_75 , НОМЕР_76 , НОМЕР_77 , НОМЕР_78 , НОМЕР_79 , НОМЕР_80 , НОМЕР_81 , НОМЕР_82 , НОМЕР_83 , НОМЕР_84 , НОМЕР_85 , НОМЕР_86 , НОМЕР_87 , НОМЕР_88 , НОМЕР_89 , НОМЕР_90 , НОМЕР_91 , НОМЕР_92 , НОМЕР_93 , НОМЕР_94 , НОМЕР_95 , НОМЕР_96 , НОМЕР_97 , НОМЕР_98 , НОМЕР_99 , НОМЕР_100 , НОМЕР_101 , НОМЕР_102 , НОМЕР_103 , НОМЕР_104 , НОМЕР_105 , НОМЕР_106 , НОМЕР_107 , НОМЕР_108 , НОМЕР_109 , НОМЕР_110 , НОМЕР_111 , НОМЕР_112 , НОМЕР_113 , НОМЕР_114 , НОМЕР_115 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), рахунки № НОМЕР_117 , № НОМЕР_118 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (код НОМЕР_119 ), рахунки № НОМЕР_120 , НОМЕР_121 , НОМЕР_122 , НОМЕР_123 , НОМЕР_124 , НОМЕР_125 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " (код НОМЕР_126 ), рахунки № НОМЕР_127 , НОМЕР_128 , НОМЕР_129 , НОМЕР_130 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), рахунки
№ НОМЕР_117 , НОМЕР_118 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (код НОМЕР_131 ), рахунки № НОМЕР_132 , НОМЕР_133 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (код НОМЕР_134 ), рахунки № НОМЕР_135 , НОМЕР_136 , НОМЕР_137 , НОМЕР_138 , НОМЕР_139 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 " (код НОМЕР_140 ), рахунки № НОМЕР_141 , НОМЕР_142 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_11 " (код НОМЕР_143 ), рахунки № НОМЕР_144 , НОМЕР_145 , НОМЕР_146 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_12 " (код НОМЕР_147 ), рахунки № НОМЕР_148 , НОМЕР_149 , НОМЕР_150 , НОМЕР_151 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_13 " (код НОМЕР_152 ), рахунок № НОМЕР_153 .
Клопотання мотивоване тим, у провадженні восьмого слідчого відділу кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві перебувають матеріали кримінального провадження, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.01.2019 за № 3201910000000081, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що службові особи
ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) в період червня - грудня
2018 року безпідставно сформували податковий кредит з ПДВ та валові витрати шляхом відображення в бухгалтерському обліку та податковій звітності нібито проведених фінансового-господарських операцій з купівлі товарів у
ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » (ЄДРПОУ НОМЕР_73 ),
ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 » (ЄДРПОУ НОМЕР_154 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_116 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_6 » (ЄДРПОУ НОМЕР_119 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_15 » (ЄДРПОУ НОМЕР_155 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_57 ), які мають ознаки безтоварних операцій, чим ухились від сплати податків на суму 4 859 160,23 грн, що є великим розміром.
В ході досудового розслідування встановлено механізм вчинення кримінального правопорушення, який полягає в наступному: ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_57 ) являються багаторазовими переможцями великої кількості тендерів, замовниками яких є комунальні підприємства м. Харкова та Харківської області та на даний час активно продовжують брати участь в державних закупівлях. У загальному вищезазначені підприємства перемогли у 29 державних закупівлях на суму понад 110 млн. грн.
Так, в період з 2017 року по теперішній час між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_57 ) та комунальними підприємствами
м. Харкова, а саме: КП « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код НОМЕР_156 ),
КП « ІНФОРМАЦІЯ_17 » Харківської міської Ради (код НОМЕР_157 ), КП « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код НОМЕР_158 ), СКП « ІНФОРМАЦІЯ_19 » Харківської міської ради (код НОМЕР_159 ), комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (код НОМЕР_160 ), КП « ІНФОРМАЦІЯ_21 » (код НОМЕР_161 ) укладені договори на комплектування тягачів, авто майстерні, фургони оперативні, автомобілі муловсмоктувальні, машини дорожні комбіновані, гідравлічні мобільні станції то що.
Крім того ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » (ЄДРПОУ НОМЕР_3 ) та комунальними підприємствами м. Харкова, а саме: КП « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код НОМЕР_156 ), комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_20 » (код НОМЕР_160 ), СКП « ІНФОРМАЦІЯ_19 » Харківської міської ради (код НОМЕР_159 ), КП « ІНФОРМАЦІЯ_18 » (код НОМЕР_158 ), Комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_22 » (код НОМЕР_162 ) укладені договори на комплектування тягачів, авто майстерні, фургони оперативні, автомобілі муловсмоктувальні, машини дорожні комбіновані, гідравлічні мобільні станції тощо.
Проте, в ході слідства встановлено, що фактично участь у державних закупівлях здійснюють службові особи ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », яке є виробником спецмашин та устаткування і здійснюють поставку товарів та послуг на замовника згідно умов тендерної документації, але відображають участь в тендерах та поставку товарів на замовників використовуючи реквізити ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », які підконтрольні ОСОБА_9 - засновник ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 ».
Безпосереднє спілкування та домовленість з замовниками тендерів про перемоги у державних закупівлях за відповідний відсоток від суми тендеру здійснює директор ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » ОСОБА_10 .
У подальшому, у ході проведення слідчих (розшукових) дій встановлено, що частину продукції майже 50%, яку дані підприємства поставляють згідно умов тендерної документації останні отримують від підприємств з ознаками фіктивності, які і здійснюють обготівковування частини коштів, які отримані від замовника певного тендеру. А фактично виконанням робіт (комплектування тягачів, авто майстерні, фургони оперативні, автомобілі муловсмоктувальні, машини дорожні комбіновані, гідравлічні мобільні станції то що) здійснюється силами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».
Також в ході проведення обшуків за адресою: АДРЕСА_1 ) фактичного введення фінансово-господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », були виявлені та вилучені печатки підприємств ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (ЄДРПОУ НОМЕР_57 ), що свідчить про фактичну підготовку документів для участі у державних закупівлях службовими особами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », але документально відображають участь в тендерах та поставку товарів на замовників використовуючи реквізити та печатки ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 ".
Вказане свідчить про ознаки узгодженого здійснення господарської діяльності через контроль суб'єктів господарювання завдяки праву володіння і користування активами та антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються встановлення цін придбання товарів та спотворення результатів торгів, що проводилися комунальними підприємствами м Харкова.
Таким чином дії ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 », ПРАТ « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " містять ознаки порушень, передбачених п. 4 ч. 2 ст. 6 та п. 1 ст. 50 ЗУ «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів.
У результаті вказаної вище незаконної діяльності, податки не нараховуються та не сплачуються, а кошти, які в рахунок сплати податків підлягають спрямуванню до бюджету Держави, у дійсності незаконно переводяться в готівку, минаючи при цьому систему оподаткування України, та присвоюються.
Проведеними процесуальними заходами встановлено, що в своїй злочинній діяльності ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_3 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " (код НОМЕР_57 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " (код НОМЕР_73 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 "(код НОМЕР_116 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (код НОМЕР_119 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " (код НОМЕР_126 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (код НОМЕР_131 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (код НОМЕР_134 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 " (код НОМЕР_140 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_11 " (код НОМЕР_143 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_12 " (код НОМЕР_147 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_13 " (код НОМЕР_152 ), використовували банківські рахунки відкриті в банківській установі АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ).
Таким чином, постала необхідність у здійсненні тимчасового доступу до речей та документів, що знаходяться у володінні установі АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ) та вилученні їх копій.
Одержати в інший спосіб відомості, які містять банківську таємницю, в межах досудового розслідування неможливо, так само і отримати доступ до документів стосовно клієнтів ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_3 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_3 " (код НОМЕР_57 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " (код НОМЕР_73 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (код НОМЕР_119 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " (код НОМЕР_126 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (код НОМЕР_131 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (код НОМЕР_134 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 " (код НОМЕР_140 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_11 " (код НОМЕР_143 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_12 " (код НОМЕР_147 ), ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_13 " (код НОМЕР_152 ) в банківській установі.
У судове засідання старший слідчий з особливо важливих справ восьмого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві підполковник податкової міліції ОСОБА_3 не з'явився, просив розглянути клопотання за його відсутності. Клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів підтримує у повному обсязі.
У відповідності до вимог ч. 2 ст. 163 КПК України розгляд клопотання проходив без участі особи, у володінні якої знаходяться документи, доступ до яких планується отримати органом дізнання.
Дослідивши клопотання та матеріали, якими слідчий обґрунтовує доводи клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів, слідча суддя дійшла до таких висновків.
Відповідно до ч. 1 ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходиться таку речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Згідно з ч. 5 та 6 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: 1) перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; 2) самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; 3) не становлять собою або не виключають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною п'ятою цієї статті, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачаються довести за допомогою цих речей і документів.
Отже, надання тимчасового доступу до речей і документів здійснюється виключно у випадку доведення стороною кримінального провадження у своєму клопотанні обставини, передбачених ч. 5 та 6 ст. 163 КПК України.
Водночас, клопотання слідчого в частині надання дозволу на тимчасовий доступ іншим слідчим, без зазначення конкретних осіб, за дорученням слідчого оперативним співробітникам, задоволенню не підлягає, оскільки слідчим не доведено необхідність надання дозволу останнім, не ідентифіковано даних осіб, та не надано документів які б підтверджували їх повноваження.
Оцінивши потреби досудового розслідування, які виправдовують такий ступінь втручання у права та свободи осіб, у володінні яких знаходяться речі та документи, та приймаючи до уваги, що застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження, є виправданим, оскільки має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, іншим способом їх встановити неможливо, слідча суддя вважає, що клопотання слідчого підлягає частковому задоволенню.
Керуючись вимогами ст. 131, 132, 159-166, 369-372 КПК України, слідча суддя,
Клопотання старшого слідчого з особливо важливих справ восьмого слідчого відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління ГУ ДФС у м. Києві підполковника податкової міліції ОСОБА_3 , погоджене прокурором відділу Київської міської прокуратури ОСОБА_11 , про тимчасовий доступ до речей і документів, подане в кримінальному провадженні, відомості про яке внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань 25.01.2019 за № 3201910000000081, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212 КК України, - задовольнити.
Надати старшому слідчому з ОВС восьмого СВ РКП СУ ФР ГУ ДФС у м. Києві ОСОБА_3 , та слідчим, які входять до слідчої групи восьмого СВ РКП СУ ГУ ДФС у м. Києві - ОСОБА_5 , ОСОБА_6 ОСОБА_7 , ОСОБА_8 тимчасовий доступ та дозвіл на вилучення копій документів у посадових осіб АТ КБ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » (МФО НОМЕР_1 ), що становлять банківську таємницю, а саме: інформацію про рух грошових коштів, впорядкованих та відображених окремо в розрізі дебету/кредиту стосовно кожного контрагенту, на електронному носії в форматі Excel, з розшифровкою контрагентів (назва, код ЄДРПОУ), призначенням платежу, датою платежу, часом проведення платежу, номером платіжного документа, сумою платежу, а також з вказівкою вхідного і вихідного залишків коштів на рахунку на початок і кінець кожного дня, документи, які містять інформацію про проведення фінансового моніторингу по операціях зазначеного клієнта з наданням підтверджуючих документів, які були одержані від клієнта в ході його проведення, заяви на зняття грошових коштів (переведення на корпоративний рахунок), видаткових касових ордерів на отримання готівки, грошових з контрольною маркою чеків на отримання готівки, доручень на отримання готівкових коштів, інших документів, з рахунків НОМЕР_2 , з 01.01.2017 року по дату постановлення ухвали слідчим суддею, по наступним підприємствам та рахункам: ПАТ " ІНФОРМАЦІЯ_2 " (код НОМЕР_3 ), рахунки № НОМЕР_4 , НОМЕР_5 , НОМЕР_6 , НОМЕР_7 , НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , НОМЕР_10 , НОМЕР_11 , НОМЕР_12 , НОМЕР_13 , НОМЕР_14 , НОМЕР_15 , НОМЕР_16 , НОМЕР_17 , НОМЕР_18 , НОМЕР_19 , НОМЕР_20 , НОМЕР_21 , НОМЕР_22 , НОМЕР_23 , НОМЕР_24 , НОМЕР_25 , НОМЕР_26 , НОМЕР_27 , НОМЕР_28 , НОМЕР_29 , НОМЕР_30 , НОМЕР_31 , НОМЕР_32 , НОМЕР_33 , НОМЕР_34 , НОМЕР_35 , НОМЕР_36 , НОМЕР_37 , НОМЕР_38 , НОМЕР_39 , НОМЕР_40 , НОМЕР_41 , НОМЕР_42 , НОМЕР_43 , НОМЕР_44 , НОМЕР_45 , НОМЕР_46 , НОМЕР_47 , НОМЕР_48 , НОМЕР_49 , НОМЕР_50 , НОМЕР_51 , НОМЕР_52 , НОМЕР_53 , НОМЕР_54 , НОМЕР_55 , НОМЕР_56 ; ТОВ "З-ТК" ІНФОРМАЦІЯ_3 " (код НОМЕР_57 ), рахунки № НОМЕР_58 , НОМЕР_59 , НОМЕР_60 , НОМЕР_61 , НОМЕР_62 , НОМЕР_63 , НОМЕР_64 , НОМЕР_65 , НОМЕР_66 , НОМЕР_67 , НОМЕР_68 , НОМЕР_69 , НОМЕР_70 , НОМЕР_71 , НОМЕР_72 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_4 " (код НОМЕР_73 ), рахунки № НОМЕР_74 , НОМЕР_75 , НОМЕР_76 , НОМЕР_77 , НОМЕР_78 , НОМЕР_79 , НОМЕР_80 , НОМЕР_81 , НОМЕР_82 , НОМЕР_83 , НОМЕР_84 , НОМЕР_85 , НОМЕР_86 , НОМЕР_87 , НОМЕР_88 , НОМЕР_89 , НОМЕР_90 , НОМЕР_91 , НОМЕР_92 , НОМЕР_93 , НОМЕР_94 , НОМЕР_95 , НОМЕР_96 , НОМЕР_97 , НОМЕР_98 , НОМЕР_99 , НОМЕР_100 , НОМЕР_101 , НОМЕР_102 , НОМЕР_103 , НОМЕР_104 , НОМЕР_105 , НОМЕР_106 , НОМЕР_107 , НОМЕР_108 , НОМЕР_109 , НОМЕР_110 , НОМЕР_111 , НОМЕР_112 , НОМЕР_113 , НОМЕР_114 , НОМЕР_115 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), рахунки № НОМЕР_117 , № НОМЕР_118 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_6 " (код НОМЕР_119 ), рахунки № НОМЕР_120 , НОМЕР_121 , НОМЕР_122 , НОМЕР_123 , НОМЕР_124 , НОМЕР_125 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_7 " (код НОМЕР_126 ), рахунки № НОМЕР_127 , НОМЕР_128 , НОМЕР_129 , НОМЕР_130 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_5 " (код НОМЕР_116 ), рахунки № НОМЕР_117 , НОМЕР_118 ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_8 " (код НОМЕР_131 ), рахунки № НОМЕР_132 , НОМЕР_133 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_9 " (код НОМЕР_134 ), рахунки № НОМЕР_135 , НОМЕР_136 , НОМЕР_137 , НОМЕР_138 , НОМЕР_139 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_10 " (код НОМЕР_140 ), рахунки № НОМЕР_141 , НОМЕР_142 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_11 " (код НОМЕР_143 ), рахунки № НОМЕР_144 , НОМЕР_145 , НОМЕР_146 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_12 " (код НОМЕР_147 ), рахунки № НОМЕР_148 , НОМЕР_149 , НОМЕР_150 , НОМЕР_151 ; ТОВ " ІНФОРМАЦІЯ_13 " (код НОМЕР_152 ), рахунок № НОМЕР_153 .
Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення ухвали.
В іншій частині у задоволенні клопотання відмовити.
Роз'яснити, особі, яка зазначена в ухвалі слідчого судді про тимчасовий доступ до речей і документів, як володілець речей або документів, що тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії, з використанням копіювальної техніки, електронних засобів володільця (за його згодою) або копіювальної техніки, електронних засобів особи, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Особа, яка зазначена в даній ухвалі слідчого судді, як володілець речей або документів, зобов'язана надати тимчасовий доступ до зазначених речей і документів вказаній особі за умови пред'явлення копії цього судового рішення.
Особа, яка пред'являє ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, зобов'язана залишити володільцю речей і документів опис речей і документів, які були вилучені на виконання ухвали слідчого судді, або ж на вимогу останнього залишено копію вилучених документів.
У разі не виконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів, відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає, однак заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідча суддя ОСОБА_1