Справа № 617/1653/20
Провадження № 3/617/766/20
07 жовтня 2020 року Вовчанський районний суд Харківської області у складі судді Глоби М.М.,
за участю секретаря судового засідання - Борщ Л.В.,
прокурора - Шестакової К.М.,
особи, яка притягається до адміністративної відповідальності - ОСОБА_1 ,
розглянувши у відкритому судовому засідання в залі суду у м. Вовчанську Харківської області справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від Управління стратегічних розслідувань в Харківській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Жовтневе Вовчанського району Харківської області, громадянки України, освіта середня-спеціальна, працюючої головою Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, вдови, зареєстрованої та проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ,
до адміністративної відповідальності, за вчинення правопорушень, передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП,
ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 94 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 31 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 25 від 24 січня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 135 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 76 від 23 травня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 33 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 21 від 27 січня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 137 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 136 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 44 від 24 березня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 92 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 94 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 31 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 25 від 24 січня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 135 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 76 від 23 травня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 33 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 21 від 27 січня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 137 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 136 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 44 від 24 березня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Крім того, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 92 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Суд кваліфікує дії ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, як неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а також за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, як вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до ст. 7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.
Відповідно до вимог ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
Згідно ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ст. ст. 252, 280 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення суд має повно, всебічно та об'єктивно дослідити всі обставини справи в їх сукупності та з'ясувати, чи було скоєно адміністративне правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Допитана під час судового засідання ОСОБА_1 свою провину в інкримінованихїй правопорушеннях визнала повністю, в скоєному щиро розкаялася. Фактичні обставини справи не оспорювала, пояснила при цьому, що адміністративні правопорушення вчинені нею при вищевикладених обставинах.
Пояснення ОСОБА_1 є послідовними, логічними і не викликають у суду сумніву щодо правильності розуміння нею змісту обставин правопорушень, добровільності та істинності її позиції.
Крім повного визнання ОСОБА_1 своєї провини у фактично скоєному, її провина підтверджується наступним.
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 557 від 17 вересня 2020 року відповідно до якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 94 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 573 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 31 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 561 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 25 від 24 січня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 565 від 17 вересня 2020 року відповідно до якого, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 135 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 563 від 17 вересня 2020 року відповідно до якого, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 76 від 23 травня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 575 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 33 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 571 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 21 від 27 січня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 569 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 137 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 567 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 136 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 577 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 44 від 24 березня 2020 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 559 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 92 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, про який ОСОБА_1 не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 558 від 17 вересня 2020 року відповідно до якого ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 94 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 574 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 31 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 562 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 25 від 24 січня 2019 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 566 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 135 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 564 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 76 від 23 травня 2019 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 576 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 33 від 21 лютого 2020 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 572 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 21 від 27 січня 2020 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 570 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 137 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 568 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 136 від 16 грудня 2019 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 578від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 44 від 24 березня 2020 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі 100% посадового окладу, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Даними протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією за № 560 від 17 вересня 2020 року відповідно до ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області, будучи, згідно п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, при підписанні Розпорядження № 92 від 18 грудня 2018 року на преміювання працівників Симинівськоїсільської ради Вовчанського району Харківської області, включаючи себе, підписала розпорядження на отримання премії в розмірі середньомісячної заробітної плати, маючи в даному питанні приватний інтерес, який зумовлений майновим інтересом у вигляді премії, під час вказаних дій виник реальний конфлікт інтересів, та при якому ОСОБА_1 вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. п. 1-4 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
Відповідно до п. «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що суб'єктами, на яких поширюється дія цього Закону, є особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування - народні депутати України, депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови.
Таким чином, ОСОБА_1 виконуючи повноваження голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області є особою, на яку поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції».
Відповідно до п. 1-4 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті «б» п. 1 ч. 1 ст. 3 цього Закону, повинні вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Виходячи з аналізу зазначених правових норм, ОСОБА_1 будучи головою Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області не повідомила не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, а також вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів.
Враховуючи практику Європейського суду з прав людини, яка вказує на необхідність оцінювати докази керуючись критерієм доведення «поза розумним сумнівом» (рішення ЄСзПЛ «Авшар проти Туреччини»), суд враховує наявність узгоджених між собою, належних та допустимих доказів, які вказують, що ОСОБА_1 є суб'єктом відповідальності за корупційні правопорушення, оскільки займала посаду голови Симинівської сільської ради Вовчанського району Харківської області та була особою, на яку поширюється дія ЗУ «Про запобігання корупції».
Згідно зі статтею 68 Конституції України, кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
Таким чином, суд приходить до висновку про наявність правових підстав до ОСОБА_3 винуватою у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, кожне з яких передбачене ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП .
Обставиною, що пом'якшує ОСОБА_4 , відповідно до ст. 34 КУпАП - визнається - щире розкаяння винної.
Обставин, що обтяжують її відповідальність, відповідно до ст. 35 КУпАП - не встановлено.
Згідно ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь її вини, майновий стан, наявність обставини, що пом'якшує відповідальність та відсутність обставин, що обтяжують відповідальність.
Статтею 17 Закону України «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» від 23 лютого 2006 року передбачено, що «при розгляді справ суди застосовують Конвенцію та практику Суду як джерело права».
Європейський суд з прав людини поширює стандарти, які встановлює Конвенція для кримінального провадження, на провадження у справах про адміністративні правопорушення (справа «Надточий проти України від 15 травня 2008 року»). ЄСПЛ зазначив, що український уряд визнав кримінально-правовий характер Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У справі «Ізмайлов проти Росії» (п. 38 рішення від 16 жовтня 2008 року), Європейський Суд вказав, що при призначенні покарання «для того, щоб втручання вважалося пропорційним, воно має відповідати тяжкості правопорушення і не становити «особистий надмірний тягар для особи»». Також, як у справі «Бакланов проти Росії» (рішення від 9 червня 2005 року), так і в справі «Фрізен проти Росії» (рішення від 24 березня 2005 року) Європейський Суд з прав людини зазначив, що «досягнення справедливого балансу між загальними інтересами суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи лише тоді стає значним, якщо встановлено, що під час відповідного втручання було дотримано принципу законності і воно не було свавільним».
Таким чином, з огляду на характер скоєного, особу правопорушника, ступінь її вини, з урахуванням вимог ч. 1 ст. 36 КУпАП, суд приходить до висновку про необхідність накладення ОСОБА_5 стягнення за кожне з 22 правопорушень окремо, в межах санкції, передбаченої ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП у виді штрафу на користь держави.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Таким чином, враховуючи викладене, вважаю можливим призначити ОСОБА_1 адміністративне стягнення відповідно до вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення у виді штрафу, що є достатньою мірою відповідальності за скоєні адміністративні правопорушення, передбачені ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до вимог ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Згідно п. 5 ч. 2 ст. 4 ЗУ «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення стягується судовий збір 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який на 1 січня 2020 року становить 2102 грн. 00 коп.
Таким чином з ОСОБА_1 підлягає стягненню 420 грн. 40 коп. судового збору на користь держави.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 7-10, ст. 40-1, ч. ч. 1, 2 ст. 172-7, 245, 247, 252, 280, 294 КУпАП, суд -
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення:
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 557 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 573 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 561 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 565 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 563 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 575 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 571 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 569 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 567 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 577 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 559 від 17.09.2020 року, у виді штрафу в дохід держави в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 558 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 574 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 562 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 566 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 564 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 576 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 572 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 570 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 568 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 578 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
- за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, по епізоду вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення № 560 від 17.09.2020 року,у виді штрафу в дохід держави в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
На підставі ч. 2 ст. 36 КУпАП накласти на ОСОБА_1 остаточне стягнення за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП у виді штрафу в дохід держави (Одержувач УДКСУ у Вовчанському районі, Банк одержувача Казначейство України (ЕАП), Код одержувача 37345943, Рахунок одержувача UA268999980313060106000020156) в розмірі чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - 6800 (шість тисяч вісімсот) грн. 00 коп.
Стягнути з ОСОБА_1 420 (чотириста двадцять)грн. 40 коп. судового збору на користь держави (Отримувач коштів: ГУК у м.Києві /м.Київ/ 22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001 Код класифікації доходів бюджету: 22030106).
Постанова протягом десяти днів з дня її винесення може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду шляхом подачі апеляційної скарги, через Вовчанський районний суд Харківської області.
Суддя -