Ухвала від 30.09.2020 по справі 495/6255/19

Справа № 495/6255/19

№ провадження 2/495/2602/2020

УХВАЛА

про відкладання розгляду справи

"30" вересня 2020 р. м. Білгород - Дністровський

Білгород - Дністровський міськрайонний суд Одеської області,

у складі головуючого одноособово судді Прийомової О.Ю.,

секретаря Іванченко А.С.,

Справа № 495/6255/19

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Білгород - Дністровському Одеської області в порядку спрощеного позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення пені за несвоєчасну сплату аліментів,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до Білгород-Дністровського міськрайонного суду Одеської область з позовом до ОСОБА_2 про стягнення пені за несвоєчасну сплату аліментів.

В судове засідання призначене на 30 вересня 2020 рік об 09.20 годині учасники справи не з'явилися, про день та час судового розгляду справи були повідомлені належним чином.

Матеріали справи містять заяву позивача про розгляд справи за його відсутності, проти заочного рішення не заперечує.

Відповідач в судове засідання не з'явився, повідомлявся належним чином, однак повідомлення про отримання судової повістки до суду не повернулися.

Відповідно до ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного запису не здійснюється.

Суд оглянувши наявні матеріали справи, заяву позивача, вважає за необхідне, розгляд справи відкласти з наступних підстав:

Як видно з матеріалів цивільної справи судом відкрито спрощене позовне провадження, про що постановлена ухвала.

Відповідно до ч.1 ст. 223 ЦПК України, неявка у судове засідання будь - якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по сутті, крім випадків, визначених цією статтею.

Відповідно до ч. 2 ст. 223 ЦПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексу строку з таких підстав: 1) неявка в судове засідання учасника справи, щодо якого відсутні відомості про вручення йому повідомлення про дату, час і місце судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 223 ЦПК України, якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі: повторної неявки в судове засідання відповідача, повідомленого належним чином, суд вирішує справу на підставі наявних у ній даних чи доказів /постановляє заочне рішення/.

Відповідно до ч. 9 ст. 223 ЦПК України, про відкладання розгляду справи постановлюється ухвала.

Оскільки відповідач не з'явився у судове засідання, повідомлений належним чином, однак повідомлення до суду не повернулися, суд вважає за необхідне відкласти судовий розгляд справи для виклику сторін на 03 листопада 2020 рік об 14.20 годині.

Керуючись ст. 223 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Відкласти судовий розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення пені за несвоєчасну сплату аліментів.

Призначити судове засідання в приміщені Білгород - Дністровського міськрайонного суду Одеської області у залі судового засідання № 21, за адресою: 67700, Одеська область, м. Білгород -Дністровський, вул. Військової слави, 27 на 03 листопада 2020 рік об 14.20 годині.

Повідомити учасників справи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:

Попередній документ
92074873
Наступний документ
92074875
Інформація про рішення:
№ рішення: 92074874
№ справи: 495/6255/19
Дата рішення: 30.09.2020
Дата публікації: 12.10.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про стягнення аліментів
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (05.05.2021)
Дата надходження: 25.03.2021
Предмет позову: Полтавченко Т.В. до Цвітковського В.В. про стягнення пені за несвоєчасну сплату аліментів
Розклад засідань:
23.06.2020 15:00
20.07.2020 09:30 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
27.07.2020 09:30 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
03.11.2020 14:20 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
10.12.2020 16:00 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
24.12.2020 14:10 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області
29.01.2021 16:00 Білгород-Дністровський міськрайонний суд Одеської області