Єдиний унікальний номер справи: 2-8002/12 Головуючий у суді першої інстанції: Цимбал І.К.
Номер провадження: 22-ц/824/11146/2020 Доповідач у суді апеляційної інстанції: Іванова І.В.
про призначення справи до розгляду
01 жовтня 2020 року м. Київ
Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
судді-доповідача - Іванової І.В.
суддів: Сліпченка О.І., Сушко Л.П.,
розглянувши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на ухвалу Дарницького районного суду міста Києва від 02 липня 2020 року за заявою Акціонерного товариства «Універсал банк» про видачу дубліката виконавчого листа та поновлення строку для пред'явлення його до виконання у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Універсал банк» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
Відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою вирішено судом у відповідності до ст. 359 ЦПК України.
Підготовка справи до розгляду проведена в повному обсязі, визначеному ст. 365 ЦПК України, апеляційний розгляд забезпечено, підстави до проведення додаткових підготовчих дій відсутні.
Заслухавши доповідь судді-доповідача, Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ вважає, що справа підлягає призначенню до судового розгляду, оскільки підготовка справи до судового розгляду завершена.
Керуючись ст. 366 ЦПК України, апеляційний суд,-
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 20 жовтня 2020 року о 12 год. 40 хв. в приміщенні Київського апеляційного суду.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Суддя-доповідач:
Судді: